Windykator

bezpłatne porady – windykacja i egzekucja

Bank Millennium – opinie

8 komentarzy

Napisz pod spodem opinię swoją o Banku Millennium SA / zapoznaj się z opiniami jeżeli rozważasz zaciągnięcie kredytu w tym banku bądź założenie konta bankowego bądź lokaty terminowej. Bank Millennium to jeden z pierwszych komercyjnych banków w Polsce, najpierw działał jako Bank Inicjatyw Gospodarczych. W ofercie ma produkty dla osób prywatnych (obsługa detaliczna, Prestige, Private Banking) i dla firm a zatem jest bankiem uniwersalnym. W skład Grupy Kapitałowej Banku Millennium wchodzą między innymi: Millennium Dom Maklerski, Millennium TFI oraz Millennium Leasing a zatem łącznie oferta jest bardzo szeroka. Na terenie kraju ma obecnie około 650 placówek i około 600 bankomatów i wpłatomatów. Posiada też dobrze rozwiniętą bankowość elektroniczną (poprzez stronę internetową Banku Millennium można otworzyć online rachunek bankowy) oraz mobilną.

Przeczytaj też: ING Bank Śląski – opinie

Omawiany bank plasuje się w czołówce w szczególności jak chodzi o wartość kredytów zabezpieczonych hipoteką (kredyty hipoteczne, refinansowe, pożyczki hipoteczne, kredyty konsolidacyjne). Adres Banku Millennium SA: ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa.

Przeczytaj też: Getin Bank – opinie

22 czerwca, 2016

kategoria banki

Komentarze do 'Bank Millennium – opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. Co do konta osobistego to nie ma przykrych niespodzianek ale zszokowała mnie wysoka prowizja ewentualnego kredytu, w innych bankach jest znacząco niższa.

  FiRa

  5 gru 16 o 15:50

 2. ale prowizja jest tylko jednym ze składników ceny kredytu, użyj po prostu porównywarki

  Anonim

  5 gru 16 o 18:16

 3. Ten bank jest taki jak inne – o nowych klientów zabiega le później serwuje im rozliczne niespodzianki w większości nieprzyjemne. Gdyby ludzie solidarnie wzięli się za te wszystkie banki i skarżyli każde nierzetelne nawet drobne zagrania, to byśmy je wytresowali trochę.

  lelo

  30 gru 16 o 23:09

 4. To jest mój czwarty bank i być może będzie z nim tak, jak to napisałeś, @lelo ale jak na razie, to mijają kolejne miesiące i opłat za konto i w ogóle nie wprowadza zatem jest dobrze i wystawiam opinię – laurkę.

  Ursyn

  10 sty 17 o 08:49

 5. Można tu wyróżnić dwa typy ludzi. Typ takich jak Ty, co zmieniają konto, bo jakieś chyba niewielkie oszczędności są dla nich istotniejsze niż fatyga, niedogodności związane ze zmianą konta oraz typ takich ludzi jak ja, którzy nie decydują się na zmianę, myślący przeciwnie.

  admin

  10 sty 17 o 09:35

 6. Czy to prawda że Millennium żąda w obecności pracownika wydrukowania z konta historii przy ubieganiu się o kredyt gotówkowy?

  zz

  30 sie 18 o 17:12

 7. Prawdopodobnie tak a co, chciałbyś coś sfałszować? Jak nie to nie ma co narzekać tylko przyjść, zalogować się na konto w obecności pracownika i wydrukować. To jest chyba standardowa procedura we wszystkich bankach.

  admin

  30 sie 18 o 17:50

 8. Kolejka w placówce – trzy godziny czekania i to przed południem kiedy ludzie w pracy. Widać jak pracownicy co chwile muszą coś konsultowac. Jeżeli pracownik jest nowy to przecież nie sadza się go do obsługi klienta jeżeli jeszcze nie wszystko wie, nich sobie na zapleczu banku robią poletko doświadczalne inscenizując scenki z klientami.

  pluto

  2 wrz 18 o 12:00

Skomentuj