Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Ubezpieczenia LINK4 – opinie, forum

komentarze 4

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA – taka jest pełna nazwa tej firmy specjalizującej się głównie w ubezpieczeniach direct czyli ofertach szybkich zakupów polis ubezpieczeniowych bez wychodzenia z domu, przy użyciu internetu i telefonu. LINK4 jako pierwszy ubezpieczyciel w Polsce wprowadził ubezpieczenia direct. Na początku firma oferowała tyko ubezpieczenia samochodowe a mianowicie OC i AC a później wprowadziła do oferty także ubezpieczenia mienia (domu, mieszkania) oraz ubezpieczenia turystyczne. LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA wchodzi w skład grupy PZU SA.

Jeżeli skorzystałeś z oferty tej firmy lub jeżeli zrezygnowałeś, to prosimy Cię o merytoryczną opinię w komentarzu, opinie o jakości obsługi, likwidacji szkody, jak oceniasz ofertę tej firmy w porównaniu do ofert konkurencyjnych, może masz uwagi na inny istotny temat związany z tą firmą. To takie mini forum (ten wątek) poświęcone temu ubezpieczycielowi. Ubezpieczenia direct są coraz popularniejsze, więc tym bardziej temat jest na czasie.

Korzystne oferty ubezpieczeń zebraliśmy tutaj.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 1 Ocena średnia: 4]

kategoria ubezpieczenia

Komentarze do 'Ubezpieczenia LINK4 – opinie, forum'

Subscribe to comments with RSS

 1. Czytajcie uważnie umowy tego ubezpieczyciela, bo konsultanci lubią wprowadzać w błąd. Mimo wszystko zostałam z nimi na kolejny rok przeczytawszy opinie o innych ubezpieczycielach. 😉

  PIONA

 2. No to powodzenia, ja z Link4 umowy nie przedłuże. Wycena szkody na skandalicznie niskim poziomie, nie ma takiej możliwości żeby za taką przywrócić stan poprzedni. Nie mam czasu sądzić się z nimi, bo szkoda nie była wielka ale poszukam sobie innego ubezpieczyciela na przyszłość.

  k1

 3. Ja tam bym się sądziła dla zasady. Jak nie masz czasu, to prawnika weź. Jeśli klienci będą odpuszczać takie sprawy to ubezpieczyciele nie nauczą się rzetelności.

  sasa

 4. Prawnik wskazany nie tylko ze względu na brak czasu. O ile w prostych sprawach namawiam zawsze do samodzielnego pisania pozwów to jednak powództwo w omawianej sprawie nie należy do najprostszych i dlatego warto zlecić to prawnikowi.

  admin

Skomentuj