LINK4 – opinie

przez |

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA – taka jest pełna nazwa tej firmy specjalizującej się głównie w ubezpieczeniach direct czyli ofertach szybkich zakupów polis ubezpieczeniowych bez wychodzenia z domu, przy użyciu internetu i telefonu. LINK4 jako pierwszy ubezpieczyciel w Polsce wprowadził ubezpieczenia direct. Na początku firma oferowała tyko ubezpieczenia samochodowe a mianowicie OC i AC a później wprowadziła do oferty także ubezpieczenia mienia (domu, mieszkania) oraz ubezpieczenia turystyczne. LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA wchodzi w skład grupy PZU SA.

Jeżeli skorzystałeś z oferty tej firmy lub jeżeli zrezygnowałeś, to prosimy Cię o merytoryczną opinię w komentarzu, opinie o jakości obsługi, likwidacji szkody, jak oceniasz ofertę tej firmy w porównaniu do ofert konkurencyjnych, może masz uwagi na inny istotny temat związany z tą firmą. To takie mini forum (ten wątek) poświęcone temu ubezpieczycielowi. Ubezpieczenia direct są coraz popularniejsze, więc tym bardziej temat jest na czasie.

Korzystne oferty ubezpieczeń zebraliśmy tutaj.

Oceń usługi / produkt:
[Liczba głosów: 2 Ocena średnia: 2.5]

6 myśli nt. „LINK4 – opinie

 1. PIONA

  Czytajcie uważnie umowy tego ubezpieczyciela, bo konsultanci lubią wprowadzać w błąd. Mimo wszystko zostałam z nimi na kolejny rok przeczytawszy opinie o innych ubezpieczycielach. 😉

  Odpowiedz
 2. k1

  No to powodzenia, ja z Link4 umowy nie przedłuże. Wycena szkody na skandalicznie niskim poziomie, nie ma takiej możliwości żeby za taką przywrócić stan poprzedni. Nie mam czasu sądzić się z nimi, bo szkoda nie była wielka ale poszukam sobie innego ubezpieczyciela na przyszłość.

  Odpowiedz
 3. sasa

  Ja tam bym się sądziła dla zasady. Jak nie masz czasu, to prawnika weź. Jeśli klienci będą odpuszczać takie sprawy to ubezpieczyciele nie nauczą się rzetelności.

  Odpowiedz
 4. admin Autor wpisu

  Prawnik wskazany nie tylko ze względu na brak czasu. O ile w prostych sprawach namawiam zawsze do samodzielnego pisania pozwów to jednak powództwo w omawianej sprawie nie należy do najprostszych i dlatego warto zlecić to prawnikowi.

  Odpowiedz
 5. nrawota

  NIE WYLICZAJCIE SKŁADKI W LINK4, BO BEZ PYTANIA PRZYŚLĄ WAM POLISĘ I KAŻĄ ZA NIĄ ZAPŁACIĆ.
  Wyliczyłem sobie składkę ubezpieczeniową w Internecie. Później ktoś z LINK4 zadzwonił do mnie, więc poprosiłem o przesłanie jakiegoś jeszcze innego wyliczenia. A później sami z siebie przesłali mi polisę, o którą nie prosiłem. Po jakimś czasie poinformowali mnie, że mam z nimi zawartą umowę i muszę za nią zapłacić albo ją wypowiedzieć. Po wypowiedzeniu naliczyli mi kwotę ok. 60 zł. Chciałem, żeby przysłali mi jakiś dokument, który potwierdzi, że w ogóle zawnioskowałem do nich o zawarcie polisy, ale mnie zbyli i nasłali na mnie firmę windykacyjną. Ponieważ z informacji na forach wynika, że wystawianie polis osobom, które o to nie prosiły jest częstą praktyką, postaram się zainteresować media tym tematem. Postaram się, żeby więcej stracili niż wyłudzili ode mnie.

  Odpowiedz
 6. samosa

  nrawota, nie zdziwiło mnie to co piszesz, podobne przekręty robi PZU a LINK4 i PZU to praktycznie ta sama firma. Lepiej ubezpieczyć auto w każdej innej firmie byle nie w pzu i link4

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.