Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

AXA DIRECT – opinie

komentarze 2

W ramach kategorii wpisów dotyczących ubezpieczeń nie powinno zabraknąć wątku o ubezpieczeniach (w szczególności OC, AC ale też innych) oferowanych przez międzynarodowe towarzystwo ubezpieczeniowe AXA a przede wszystkim przez AXA DIRECT. Omawiana firma rozpoczęła działalność w Polsce w 2006 roku (pod koniec roku). Kilka lat później a mianowicie w 2010 roku doczekała się w Polsce odznaczenia Złotym Laurem Konsumenta w kategorii „Ubezpieczenia samochodowe”.

No tak, ale opinie o AXA DIRECT (podobnie jak o wielu, wszystkich firmach ubezpieczeniowych) są różne, nieraz skrajnie różne. Jaka jest Twoja opinia i dlaczego? Może ktoś konkretnie porówna usługi tej firmy z usługami innego ubezpieczyciela direct jak np. LINK4? Prosimy o konkrety i obiektywizm od osób które zapoznały się z umową, czyli warunkami ubezpieczenia.

My dobre oferty ubezpieczeń zebraliśmy tutaj.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 3 Ocena średnia: 4.3]

kategoria ubezpieczenia

Komentarze do 'AXA DIRECT – opinie'

Subscribe to comments with RSS

  1. Przez dwa tygodnie kontakt telefoniczny z tą firmą był bardzo utrudniony w rezultacie czego dałam sobie spokój i wybrałam oc w innej firmie, nie podaję w której żeby mnie nikt nie posądził, że z konkurencji jestem.

    Lidia

    29 Lip 16 o 07:14

  2. Mają najtańsze OC i tylko to jest dla mnie ważne. Wniosek online w kilka minut, opłacenie przelewem i po dziesięciu minutach policja na maila przyszła. Wydruk i do portfela i z głowy.

    cywil

    30 Sie 18 o 21:33

Skomentuj