Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Sędzia Renata Siry – skorumpowana czy nie? Pismo do Prezesa Sądu Rejonowego w Tarnowie

komentarzy 7

Prezes Sądu Rejonowego w Tarnowie

Przez przypadek natknąłem się na portalu aferyprawa.eu na publikację pt. Tarnów – smród w sądzie – skorumpowana sędzi Renata Sira dalej ukrywa „gówniane” oszustwa adwokata tarnowskiego Janusza Bystrzonowskiego i mataczenia sędziów tarnowskich na 92-letniej bezbronnej staruszce…

Publikacja to sprzed prawie pięciu lat, w której autor twierdzi, że sędzia Renata Siry, jak widzę, orzekającą wciąż w Wydziale Cywilnym tut. Sądu, jest skorumpowana a o Sądzie któremu Pan prezesuje autor wyraża się np. tak „…w tym sądzie mamy WIELKIE GÓWNO – czyli szambo…”

Pragnę zwrócić uwagę Pana Prezesa na to, że tu nie chodzi o panią Renatę Siry (która może sobie prywatnie dochodzić swych praw jeśli zechce) ale o sędzię Renatę Siry – o sąd – organ państwowy do którego zaufanie publiczne autor podważa. W interesie społecznym jako obywatel uważam, że należy tę sprawę bezzwłocznie wyjaśnić i ukarać autora oraz doprowadzić do usunięcia publikacji bądź, jeśli pisze on prawdę, ukarać sędzię Renatę Siry. Z góry jednocześnie informuję Pana Prezesa, że słyszałem, iż opinie na temat portalu aferyprawa.eu są skrajnie różne ale z pewnością jest mnóstwo osób dla których (podobnie jak dla mnie) publikacja brzmi dość wiarygodnie tym bardziej, że latami pozostaje nieusunięta.

Proszę też zwrócić uwagę na to, iż w wyszukiwarce Google po wpisaniu frazy „sędzia Renata Siry” najwyżej pojawiają się zajawki tejże publikacji. I co mają sobie myśleć i począć zwłaszcza osoby, które mają być bądź są stroną w postępowaniu sądowym przed tym sądem, reprezentowanym przez sędzię Renatę Siry? Zapewne niejednemu zaświta(ło) w głowie aby „sprawiedliwości” we własnym zakresie dochodzić, z pominięciem „takiego” sądu i sędzi.

siry

W związku z powyższym proszę Pana Prezesa o odpowiedź czy i jakie działania zamierza Pan podjąć. Nie jest to z mojej strony prowokacja, nie nawiązałem kontaktu z redakcją aferyprawa.eu

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 4 Ocena średnia: 3.8]

kategoria prawnicy

Komentarze do 'Sędzia Renata Siry – skorumpowana czy nie? Pismo do Prezesa Sądu Rejonowego w Tarnowie'

Subscribe to comments with RSS

 1. chcialabym wyjasnic ze sedzia renata sira robi w sadzie tylko to co jej poleci przelozony sedzia zbigniew zabawa nie tylko wtej sprawie ale we wszystkich innych ktore jej zleci pan zabawa zawsze kiedy dotycza jego kumpli.W tarnowskim sadzie smierdzi nie na zarty ten smrod odpowiada tym ktorych dotyczy .Dlatego obywatele polacy nie chca regulowac swoich spraw w tym sadzie chyba ze sa zmuszeni .Sedziowie maja za nic przepisy prawa przeciez wiedza ze ewentualnie sprawa trawi do sadu okregowego gdzie ich kolesiostwo czeka i ich poglady uzna za swoje.A odwolac sie niema gdzie.Tak wiec trzeba czekac az PIS i ludzie rozsadni zmienia te sytuacje.W przeciwnym razie bedziemy musieli znosic sytuacje jaka jest iorganizowac grupy z ludzi pokrzywdzonych ktorzy beda rozliczac sedziow bez sadow z pewnoscia beda okaleczac torturowac ich iich rodziny.Wiem ze takie grupy juz istnieja i sa liczne .Czlowiek skrzywdzony przez sad nigdy nie zapomina.W tarnowskim sadzie sa sedziowie ktorych kara nie ominie. To w duzym skrocie o tarnowskim sadzie .czesc.

  Anonim

  5 Mar 16 o 17:10

 2. Dziękuję z wpis, pozdrawiam.

  admin

  5 Mar 16 o 17:33

 3. Poszukuje osob ktorym adwokat Janus polecal swoje uslugi zapewniajac o wygranej sprawie i ukladach z sedzia Zbigniewem Zabawa i sedzia Dorota Krezolek.

  Anonim

  29 Kwi 16 o 17:08

 4. Pozdrawiam wszystkich pokrzywdzonych przez sad w Tarnowie.Idzie zmiana.Wczoraj w mediach prezes KRS p.Zurek mowil ze obecny rzad stosuje bezprawie .Dlaczego ten czlowiek jest niedoinformowany .Bo on sam zle pracuje zle wykonuje swoja funkcje.Niewiedzac ze bezprawie jest stosowane w sadach nagminnie.Tuszowanie spraw ktore sa orzekane wbrew przepisom prawa jest sporo ale czy jest kontrola nie niema i dlatego sedziowie uwazaja sie za bogow.

  Anonim

  29 Kwi 16 o 17:22

 5. Ja myślę, ze p. Żurek doskonale o tym wie, jak jest. I nie przypuszczam że on jest inny.

  admin

  29 Kwi 16 o 17:35

 6. sedzia zurek mowi, ze jak sady upadna to obywatela juz nikt nie obroni .Dotychczas zaden sad obywatela nie obronil ani nie osadzil sprawiedliwie.Pisze to z cala odpowiedzialnoscia .Sedziowie i adwokaci to mafia.Zmiany w sadownictwie sa konieczne wie to kazdy obywatel,ktory wie i ma doswiadczenie w oczekiwaniu na sprawiedliwy wyrok ,ktory powinien byc oparty na przepisach prawa .A wszyscy ci ktorzy nigdy w sadzie nie byli lub nie widzieli i niedoswiadczyli jak to orzekanie w sadzie wyglada i na czym polega niech zamilkna.

  Anonim

  23 Wrz 17 o 17:09

 7. admin

  23 Wrz 17 o 18:09

Skomentuj