Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Raiffeisen Polbank – opinie

komentarze 4

Prosimy, wyraź swą opinię o Raiffeisen Bank Polska jeżeli wziąłeś / chciałeś wziąć w tym banku jakiś kredyt albo założyć depozyt (kont bądź lokatę). Niechaj Twoja obiektywna opinia pomoże innym potencjalnie zainteresowanym skorzystaniem z usług tego banku.

Bank ten jest częścią austriackiej grupy Raiffeisen Zentralbank Österreich AG (RZB) i rozpoczął działalnośc w Polsce w 1991 roku. Po przejęciu w 2012 roku Polbank EFG S.A., Raiffeisen Bank obsługuje już nie tylko firmy i klasę średnią (na obsłudze których całkowicie koncentrował się wcześniej) lecz lecz już generalnie też osoby prywatne oferując kredyty i depozyty ale wciąż mając osobne oferty dla klientów indywidualnych i dla klientów premium. Bank ma w Polsce około 400 placówek. Do tego dochodzi dobrze rozwinięta bankowość telefoniczna i internetowa oraz mobilna której (jak twierdzą w tym banku) jest prekursorem w Polsce.

Raiffeisen Bank Polska S.A. ma siedzibę przy ul. Pięknej 20, 00-549 Warszawa.

Oceń usługi / produkt:
[Liczba głosów: 2 Ocena średnia: 4]

kategoria banki

Komentarze do 'Raiffeisen Polbank – opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. Czy ten bank też ma zostać przejęty? Taką plotkę jakbym słyszała.

  Janina

  1 Sty 17 o 10:30

 2. Podobno Alior ma przejąć ten bank.

  admin

  Administrator

  1 Sty 17 o 10:46

 3. Od jakiegoś czasu mam problem z którym się borykam. Mianowicie mąż wziął kredyt gotówkowy w Polbanku a ja wyraziłam zgodę. Kredyt w kwocie 45 tyś. Niestety mąż popełnił samobójstwo, bank po polubownej umowie ze mną umorzył mi odsetki z tego kredytu. Obecnie mąż nie żyje 1 rok i 7 miesięcy ja przez ten cały czas pracowałam i rata 600zl(po zdjęciu odsetek ) nie była dla mnie kłopotem. Ale obecnie straciłam pracę i żyję z renty syna (4 letniego) którą otrzymał po mężu. Czy w takiej sytuacji mogę starać sie o umorzenie kredytu w tym banku? Muszę jeszcze dodać że mam hipotekę ale w innym banku. Renta syna to 650 zł z tego czynsz i hipoteka jest płacona na kredyt w tym banku juz mi nie starcza. Proszę o radę co robić.

  Anna

  6 Sie 18 o 08:39

 4. Nie ma jakichś przesłanek prawnych do umorzenia kredytu, nie istnieją podstawy prawne, przepisy w tym zakresie. Jedynie od dobrej woli banku zależy czy wierzyciel umorzy kredyt lub jego część. Oczywiście może się pani starać o umorzenie przedstawiając swoją sytuację, argumenty, ale czy bank przychyli się do Pani wniosku czy też raczej prośby, trudno powiedzieć.

  admin

  Administrator

  6 Sie 18 o 09:19

Skomentuj