Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Provident zrównał koszty opcji „przelew” i opcji „obsługa domowa” pożyczki

komentarze 2

Wczoraj to zauważyłem na stronie internetowej tej firmy porównując koszty pożyczki – opcji „przelew” z opcja „obsługa domowa”. W pierwszym przypadku spłacasz raty na konto bankowe a w drugim przypadku przedstawiciel Provident Polska odwiedza Cię i inkasuje raty. Druga opcja czyli z obsługa domową była droższa i podobno Provident dążył do tego, aby klient wziął pożyczkę z tą że właśnie opcją w której płaciło się więcej, bo za pracę przedstawiciela. Prawdopodobnie też więcej osób bez nacisków wybierało tę opcję, mając na koncie bankowym… komornika.

Nie będąc pewnym wysłałem wczoraj pod wieczór maila z zapytaniem czy istotnie koszty zostały zrównane i jeszcze tego samego dnia (a była to niedziela) otrzymałem maila od Kierownika ds. Komunikacji Pani Karoliny Łuczak że istotnie, koszty pożyczki Provident w pakiecie przelew i obsłudze domowej zostały zrównane.

Przypominam (informuję) iż jest to pożyczka osiągalna bez wychodzenia z domu; można ją zamówić tutaj (znajdź baner w zestawieniu). Jest to pożyczka dla osób które w banku mają „przechlapane” z powodu wpisów w BIK tudzież z powodu wpisów w rejestrach długów oraz z powodu zbyt niskiego wynagrodzenia (i zajętego przez komornika). Aktualnie trwa fajna promocja tej pożyczki – tablet gratis w przypadku pożyczki o wysokości minimum 2.000 zł. na minimum 6 miesięcy.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 8 Ocena średnia: 3.9]

Komentarze do 'Provident zrównał koszty opcji „przelew” i opcji „obsługa domowa” pożyczki'

Subscribe to comments with RSS

  1. Zrównane, czyli do którego poziomu?

    Lech (remitent.pl)

  2. A tego to nie wiem. Jutro mają konferencję prasową także o tym, mam później coś dostać o tym.

    admin

Skomentuj