Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Provident – jak dostać pożyczkę

1 komentarz

Pożyczkę Provident można dostać stosunkowo szybko i łatwo. Jak chodzi o kwestie techniczne, to tutaj znajdziesz baner reklamowy Providenta (w zestawieniu z banerami innych firm) w który należy kliknąć i wypełnić a następnie wysłać krótki formularz – wniosek o kontakt. Nie ważne w którym miejscu Polski mieszkasz, powyższa opcja jest dla wszystkich. Po wysłaniu formularza zawierającego między innymi numer telefonu, zwykle już po kilku minutach zadzwoni do Ciebie pracownik pożyczkodawcy czyli Provident Polska S.A. i umówi wizytę przedstawiciela u Ciebie w domu. To właśnie miejscowy przedstawiciel (jest ich około 900 w całej Polsce) podejmie decyzję w temacie przyznania Ci pożyczki Provident. Pożyczkę mogą dostać osoby z negatywną historią kredytową w BIK, z komornikiem na pensji i na koncie a nawet bez dochodów (jak ostatnimi czasy pisze w swoich reklamach sam Provident Polska). Pożyczkę wedle życzenia otrzymasz do rąk we własnym domu albo jeśli wolisz to na konto bankowe, często już w ciągu 24 godzin po pierwszym kontakcie.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 4 Ocena średnia: 4.5]

1 komentarz do 'Provident – jak dostać pożyczkę'

Subscribe to comments with RSS

  1. Też jestem doradcą finansowym. Otrzymałem wczoraj maila z zapytaniem o to, czy pożyczka Provident jest przyznawana klientom przeciwko którym komornik prowadzi postępowanie egzekucyjne. zasugerowałem, aby pytający zapytał o to u źródła, czyli telefonując do Provident Polska S.A. Pytający jednak odpisał mi, że już o to pytał, ale nie uzyskał konkretnej odpowiedzi, tylko że każdy oceniany jest indywidualnie. Zastanówmy się zatem, czy jest szansa na to, że pożyczki tej firmy są także „z komornikiem”?
    Myślę, że tak, to znaczy że osoby z zajęciem komorniczym też mają szansę otrzymać pożyczkę Provident. Po pierwsze, zwróćmy uwagę na to, że Provident nie zawsze sprawdza dochody (źródło dochodów). A skoro nie sprawdza, to i nie dowie się o tym, ze ktoś ma komornika, nieprawdaż? Po drugie, to wydaje mi się, że pożyczka z obsługą domową jest oferowana przez Provident właśnie dlatego, aby osoby mające konto zajęte przez komornika albo zagrożone zajęciem (kolejnego) konta bankowego, mogły skorzystać z tej pożyczki.
    Może jednak ktoś potwierdzi, że otrzymał tę pożyczkę w takiej sytuacji, tzn. egzekucji komorniczej, zapraszam do skomentowania.

    kiki

Skomentuj