Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Prezesi na kilka(dziesiąt) działalności

komentarzy 11

Taki mail: 3 marca 2010 roku podpisalem z dwoma osobami umowę o pozyczce pieniędzy na kwotę 120 tyś zł. Termin spłaty do 1 wrzesnia 2010r. Umowa została podpisana przy 2 świadkach, którzy poświadczyli podpisami. Nie ukrywam że te pieniadze musiałem pożyczyć z Banku Millennium. W chwili obecnej mają zadłużenia a do mnie banki wydzwaniają. Jedna z tych osób prowadzi kilka działalności na terenie Łodzi (jest tam jakimś prezesem). Jakie sa szanse na odzyskanie pieniędzy i spłacenie tych kredytów? Jak dlugo to może trwać? Mam raty kredytu do płacenia ktore mój budżet powaznie obciażają.

No, niektórzy są prezesami nawet kilkudziesięciu firm. Nazywają ich „słupy”. Są bardzo w związku z tym „bogaci”. Może trafił Pan na takiego właśnie prezesa…

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 3 Ocena średnia: 4.7]

kategoria spółka

Komentarze do 'Prezesi na kilka(dziesiąt) działalności'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Prezesi na kilka(dziesiąt) działalności'.

 1. Znam takiego jednego, Jerzy Rowicki się nazywa, spamuje mi czasem skrzynkę, że kupi zbankrutowane spółki. I faktycznie ma ich sporo na siebie, w przeciwieństwie do majątku – zapewne.
  http://www.ktokogo.pl/Jerzy_Rowicki

  kolega po fachu

 2. Jerzy Rowicki? Uruchomiłem więc moją maszynkę o której wspomniałem tu: http://pamietnikwindykatora.pl/2011/02/08/znow-dali-mi-kredyt-zero-procent-zapomnieli-o-poprzednim/

  Jerzy Rowicki figuruje w 352 podmiotach notowanych w KRS. Możliwe jednak że jest to co najmniej kilka osób z takim imieniem i nazwiskiem.

  admin

 3. P.S. Kto kogo pokazuje chyba tylko zarząd a moja także wspólników.

  admin

 4. Widzę nowe reklamy. Też bibby oferuję 🙂

  kolega po fachu

 5. A niech będzie przyjemne z pożytecznym, może ktoś czasem złoży wniosek o produkt poprzez reklamę. Postarałem się dopasować je do profilu potencjalnie odwiedzających bloga.

  admin

 6. Ja pierdziu. Ten Jerzy Rowicki to już mega-gigant-słup – prezio w 352 spółkach…

  Rex

 7. oszukany przez rowickiego

 8. Trzeba na takich uwazać i tyle a spólka to spólka i warto poczytać prawo zeby wiedzieś ,ze sprzedaż zadłuzonej spółki to przestepstwo.

  Robert

 9. czy komuś udało się namierzyć Rowickiego?
  Dajcie znać w odpowiedzi na ten post jakiekolwiek informacje.

  Adam

 10. Jerzy Rowicki teraz na Marinie mieszka – jakby ktos na przyjacielska powagawedke przy piwku potrzebowal

  jurek_ogorek

 11. Szanowni PAństwo,

  Jeśli znacie lub jesteście rolnikami/farmerami/hodowcami, którzy są wierzycielami firmy PORK Handel, do niedawna z Olsztyna, obecnie z W-wy (Deotymy, mieszkanie prywatne, równie dobrze przy śmietniku), której obecnym prezesem jest Jerzy J. Rowicki, prosiłabym Was, byście się skontaktowali. Dyskrecja z pewnością zostanie zachowana.

  Berta

Skomentuj