Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Pożyczki bez BIK i bez zabezpieczeń

skomentuj

Żaden bank nie udzieli nikomu pożyczki bez uprzedniego sprawdzenia jego historii kredytowej w BIK czyli w Biurze Informacji Kredytowej. Oprócz sprawdzenia BIK, każdy bank sprawdzi też dochody.

Na uzyskanie pożyczki bez weryfikacji BIK masz szanse w pozabankowych firmach udzielających pożyczek (zapraszamy tutaj). Negatywna historia kredytowa w rozumieniu takim, ze były kiedyś zaległe kredyty ale zostały spłacone / wyegzekwowane to jedno a negatywna teraźniejszość – aktualne zaleganie ze spłata kredytów, to osobny, potencjalnie poważniejszy dla firmy pożyczkowej problem – ryzyko. Tym niemniej, są na rynku parabankowym firmy, które jak twierdzą i jak wieść niesie od tych co korzystali z ich usług, w ogóle nie sprawdzają BIK.

Udzielenie komuś pożyczki bez sprawdzenia go w BIK to wysokie prawdopodobieństwo tego, że ów ktoś rzeczywiście ma nieciekawą sytuacje w BIK gdyż gdyby tak nie było, to zapewne zwróciłby się po pożyczkę do banku a nie do pozabankowej firmy gdyż te z reguły mają pożyczki o wiele droższe niż bankowe.

A czy można otrzymać pożyczkę bez BIK i bez zabezpieczenia rzeczowego (bez zastawu, bez hipoteki)? Tak, można ale stosunkowo niewysoką. Według naszej wiedzy, najwyższe pożyczki bez BIK i bez zabezpieczeń to Profi Credit oraz Provident; do 10 tysięcy złotych. Wyższych pożyczek bez BIK i bez zabezpieczenia (bez poręczenia) raczej nie oferuje żadna firma parabankowa.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 1 Ocena średnia: 5]

Skomentuj