Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

„pożyczki bez BIK bez oszukiwania”

komentarze 2

Ktoś też wpisał w wyszukiwarce internetowej –  „pożyczki bez BIK bez oszukiwania”. No właśnie. Wbrew pozorom, nie tak łatwo trafić na firmę pożyczkową która naprawdę pożyczek udziela a nie jest nastawiona tylko na wyłudzanie pieniędzy od klientów. Na forach internetowych i na blogach wylewają swe żale osoby które wpłaciły zaliczki a pożyczki nie dostały. Są bodaj co najmniej dwie „firmy pożyczkowe” które działają już kilka lat na polskim rynku a podejrzewam że nikomu pożyczki nie udzieliły. Ludzie, przecież nie płaćcie zaliczek firmom pożyczkowym, bo żądanie zaliczki (za „rozpatrzenie wniosku”) śmierdzi z góry! Te które pożyczek faktycznie udzielają, pobierają prowizję po przyznaniu pożyczki.

Nigdy nie potrzebowałem pożyczki bez BIK ale jedyna, którą znam i o której wiem, że nie jest oszustwem i jest przyznawana bez BIK, to pożyczka Provident. Oczywiście jest droższa niż pożyczki bankowe, bo, no właśnie, jest bez BIK, dla zadłużonych. Przy okazji, jeżeli jakaś firma pożyczkowa oferuje Ci pożyczkę bez BIK której oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) jest niższe jak 10% (albo generalnie niższe jak RRSO pożyczek bankowych), to też śmierdzi a smród rozchodzi się jeszcze większy, gdy … no właśnie, gdy żąda zaliczki za rozpatrzenie wniosku. Spier…alaj stamtąd, mówię Ci.

Jak chodzi o niższe kwoty bez BIK, tak nie więcej jak 1000 zł. i na krótki okres czasu (do miesiąca), to wiem, że niektóre z tych tutaj wskazanych. Znaczy się, wiesz – możesz sobie wziąć każdą z nich, bo te pozabankowe firmy pożyczkowe nie informują się wzajemnie o zobowiązaniach klientów, nie mają czegoś w rodzaju BIK. Tylko nie spóźniaj się ze spłatą.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 1 Ocena średnia: 5]

Komentarze do '„pożyczki bez BIK bez oszukiwania”'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to '„pożyczki bez BIK bez oszukiwania”'.

  1. W jak kiepskiej sytuacji finansowej trzeba być, żeby pożyczać kwoty poniżej 1000 zł na ogromny procent? Patrz Provident: 500 zł na rok daje do spłacenia prawie 1000 zł.

    tworzenie stron www

  2. Myślę, że sporo osób zaciąga takie pożyczki z zamiarem niezwrócenia ich i nadzieja uniknięcia egzekucji komorniczej albo z myślą taką że „za rok to może już świata nie będzie”.

    admin

Skomentuj