Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Pożyczka Finato – opinie

1 komentarz

Z kalkulatora online tej pożyczki wynika, że można pożyczyć nawet 300 tysięcy złotych a najniższa kwota to 500 złotych. Co ciekawe, w obu przypadkach spłata może być podzielona nawet na 120 rat i wysokość raty przy owej minimalnej kwocie 500 złotych tej pożyczki to 4,96 zł. Dziwne (tym bardziej, jeśli prawdziwe).

Aby wysłać online wniosek o pożyczkę, należy zaakceptować regulamin, który stanowi że:

Wyrażam zgodę Operatorowi serwisu Finato.pl na przekazanie moich danych osobowych podmiotom trzecim, tj. firmom i instytucjom finansowym (Partnerom), które w odpowiedzi na moje Zapytanie przedstawią mi oferty z interesującymi mnie produktami finansowymi.

To co, pośrednik?

Na stronie finato.pl nie ma żadnej umowy pożyczki, nie ma też nic o kosztach pożyczki. No, prawie nic, bo jest taki oto dziwoląg:

STOPA RRSO POŻYCZKI
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania nie jest proporcjonalna w przypadku chwilówek. Chcąc zaciągnąć pożyczkę w wysokości 100 zł na czas 7 dni, kwota do spłaty wyniesie 101 zł, a RRSO będzie na poziomie 67,77%. Gdy ta sama kwota zostanie zaciągnięta na czas roku, całość kwoty pożyczkowej wyniesie 167,77 złotych, a RRSO ukształtuje się ponownie na poziomie 67,77%.

???!!! Zamknąłem czym prędzej tę stronę internetową. Jeżeli ktoś ma jakieś praktyczne doświadczenia z tym czymś, to prosimy o wpisanie poniżej opinii. Ja proponuję oferty chwilówek wskazane tutaj.

20 września, 2014

kategoria kredyty

1 komentarz do 'Pożyczka Finato – opinie'

Subscribe to comments with RSS

  1. Nie doczekacie się wielu opinii o tej pożyczce bo omijają ja ludzie z powodów o których napisaliście.

    Leksu

    13 Cze 16 o 10:47

Skomentuj