Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Odzyskiwanie długów siłą

komentarzy 8

Taki mail: Jestem z Katowic ja i mój dłużnik. jest mi winien 20.000 zł. na oświadczeniu. Znam tego człowieka dobrze i wiem, że wszelkie próby negocjacji do niczego nie doprowadza, żadne też rejestry dłużników sądy i komornicy, to typowy cwaniak który ukrywa majątek i nie wykazuje dochodów ale pieniędzy ma jak lodu. To co na niego zadziała to tylko siłowe metody i jeżeli panowie są zainteresowani to prosze o umówienie spotkania. Mam jeszcze pytanie czy ja mogę być obciążony karnie za wasze metody, jako zleceniodawca.

Licencję na siłowe metody ma tylko komornik i policja. W przypadku tego pierwszego, siłowe metody sprowadzają się do wyważenia drzwi do mieszkania lub firmy dłużnika w asyście policji. W przypadku policji natomiast, to wiadomo – doprowadzenie na przesłuchanie, zatrzymanie, przewiezienie do aresztu.

Nie stosujemy siłowych metod windykacji, bo są bezprawne, choć windykatorzy nasi jeżdżą do dłużników, ale trzeba znać granicę… A czy Ty mógłbyś mieć prawne nieprzyjemności gdybyśmy pobili dłużnika lub np,. podpalili jego samochód? Myślę, że nie bo wszak jesteśmy zarejestrowaną firmą windykacyjną. Gdybyś poszedł ze zleceniem na siłownię albo do baru i zlecił windykację osobom które nie reprezentują firmy windykacyjnej, to wtedy myślę że tak, mógłbyś mieć nieprzyjemności. Nie jestem jednak pewien słuszności mojej interpretacji co do tego drugiego przypadku.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 44 Ocena średnia: 3.8]

kategoria windykacja

Komentarze do 'Odzyskiwanie długów siłą'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Odzyskiwanie długów siłą'.

 1. Polecam polaków mieszkających w Chorwacji . Znakomici goście . Odzyskują długi od firm zasłoniętych prawnikami . Mnie oszukał duży polski deweloper .Przez dwa lata byłem na dnie . Przekazałem temat i zadzwonił do mnie sam prezes spólki giełdowej z prośbą o podanie aktualne konta . email : jerzykamil@wp.pl

  konio

 2. Potrzebuję na już minimum 2000 złotych na powstrzymanie wierzyciela przed sądem. Zgodzę się na wysokie odsetki.

  ratunku

 3. Oszukał mnie pewien cwaniak z kudowej. Potrzebuję gości bu mi pomogli odzyskać pieniądze koszt około 100000zł

  Kacper

 4. Łącznie 25 tys usd do odzyskania – prosze o kontakt.

  aga

 5. Nie prowadzimy windykacji.

  admin

 6. Uwaga !
  Adam R.z Wrocławia.Właściciel firmy remontowo budowlanej .
  Dłużnik -21000 zł
  Prawdopodobne miejsce pobytu we Wrocławiu- Iwaszkiewicza 3B/6
  Firma na ul.Długosza 2.
  Poszukiwany za długi.

  kar

 7. Gość z Bydgoszczy winiem około 5 tyś. mam adres do wizyty … prosze o kontakt

  Magda

 8. To nie jest strona do zlecania windykacji, ja nie przyjmuję zleceń.

  admin

Skomentuj