Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

O mnie i nota prawna

9 komentarzy

Nazywam się Robert Grabowski, jestem właścicielem tego bloga i autorem miażdżącej większości wpisów na tymże. Od niepamiętnych dla mnie czasów zajmuję się pośrednictwem finansowym; najpierw wyłącznie windykacją należności, obecnie także praktyczną pomocą prawną dla dłużników a także kredytami, chwilówkami pozabankowymi i niektórymi innymi produktami finansowymi oraz generalnie doradztwem prawnym. Czasem podejmuję „palące” kwestie społeczne, biznesowe. Czytaj (szukaj), bo jest tego wszystkiego sporo na tym blogu a jak czegoś nie znajdziesz, to pytaj mnie mailem, będzie mi bardzo miło pomóc Ci, bezpłatnie. Zastrzegam jednak, że choć dokładam najwyższej staranności udzielając porad, to jednak nie mogę wykluczyć tego, że niechcący wprowadzę Cię w błąd. Innymi słowy, nie odpowiadam za skutki zastosowania się do moich porad. Miej na względzie i to, że informacje w starszych wpisach na tym blogu mogą już nie być aktualne (nawet jeżeli widnieje pod wpisem informacja o niedawnej jego aktualizacji). Zawsze możesz mnie zapytać, żeby się upewnić.

Written by admin

Listopad 10th, 2014 at 7:49 pm

Posted in

Komentarze do 'O mnie i nota prawna'

Subscribe to comments with RSS

 1. Witam,

  chciałabym prosić, aby Pan jako admin przekazał osobie o nicku”kij w ryj”, aby niezwłocznie skontaktował się z Zastępcą KS K. Ciesielskiego celem przekazania nr DS pod którą prowadzone jest postępowanie karne przeciwko zawieszonemu KS, gdyż jeżeli jest pokrzywdzonym służy mu prawo do złożenia zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa(niezależnie od zawiadomień składanych przez zastępcę). Jeżeli natomiast (jak wynika z treści wpisu) jest dłużnikiem to przekroczenie uprawnień przez KS K. Ciesielskiego nie obciąża go w żaden sposób, gdyż wierzytelność stanowiąca uznanie na rachunku dłużnika uznawana jest jako świadczenia spełnione na poczet zaspokojenia wierzyciela, zatem proszę w/w o bezpośredni kontakt, bo stan przedstawiony nijak ma się do rzeczywistości prawnej i faktycznej, a osoba wydaje się niezmiernie rozgoryczona. W trudnej sytuacji zawsze pomaga kontakt bezpośredni z KS- dyżur zawsze w poniedziałki. Z wyrazami szacunku Z-ca K. Ciesielskiego:)

  Z-ca K. Ciesielskiego

  10 Paź 16 23:43

 2. Dziękuję, wysłałem do „kij w ryj” maila z linkiem do tego Pani komentarza i w wątku w którym pisał też zamieściłem link dla niego.

  Z poważaniem,

  Robert – admin

  admin

  11 Paź 16 08:27

 3. Witam ja juz bylem kilka razy w poniedzialek u pani tylko nigdy nie mialem mozliwosci spotkania sie z pania komornik zbywał mnie asesor tlumaczac sie tym ze pani komornik jest w terenie

  kauteryzacja

  28 Paź 16 10:23

 4. dłużnik prywatny nie oddaje mi długu. Chce tą wierzytelnośc sprzedać. Czy moze mi Pan pomóc w tym temacie? Wysokość długu to ok 13 tys.

  Dorota

  16 maja 17 09:21

 5. Można wystawić w internecie na sprzedaż, w jakimś serwisie ogłoszeniowym albo na własnym blogu (który można za darmo założyć np. na blox.pl )

  admin

  16 maja 17 09:50

 6. Proszę usunąć wierzytelność którą Pan wkleił na swojego bloga, a która została już dawno uregulowana.

  dłużnik (wykasowane dane – admin)

  Sandrog

  2 Cze 17 13:16

 7. Żadnej zapłaty od Pana nie otrzymałem. Postępowanie egzekucyjne zostało umorzone jako całkowicie bezskuteczne. Chyba pomylił Pan sprawę.
  Robert Grabowski

  admin

  2 Cze 17 13:50

 8. Panie Robercie
  Proszę o sprawdzenie zajęcia. Tj. czy wierzyciel ma jeszcze jakieś uwagi do przedmiotowego długu. Z tego co pamiętam w 2015 roku komornik tą wierzytelność uregulował. A u Pana cały czas wisi ten wpis.

  Sandrog

  5 Cze 17 14:48

 9. Sprawdziłem, komornik umorzył bezskuteczne postępowanie egzekucyjne. Pan wynegocjował ze mną, że się wstrzymam ze skierowaniem sprawy do komornika gdyż Pan zapłaci. Tak się nie stało, uzgodniony termin minął, komornik prowadził egzekucję. Wierzycielem jestem ja – wierzytelność przejąłem na podstawie umowy cesji.

  admin

  5 Cze 17 14:56

Skomentuj