Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

O mnie i nota prawna

5 komentarzy

Mam na imię Piotr, jestem właścicielem tego bloga i autorem miażdżącej większości wpisów na tymże. Od niepamiętnych dla mnie czasów zajmuję się pośrednictwem finansowym; najpierw windykacją należności (dbam o to, aby cały czas być na bieżąco i dbają o to Użytkownicy bloga potrzebujący porady), obecnie bardziej kredytami, chwilówkami pozabankowymi i niektórymi innymi produktami finansowymi oraz problemami prawnymi. Czasem podejmuję „palące” kwestie społeczne, biznesowe. Czytaj (szukaj), bo jest tego wszystkiego sporo na tym blogu a jak czegoś nie znajdziesz, to pytaj mnie mailem, będzie mi bardzo miło pomóc Ci, oczywiście bezpłatnie. Wiedz jednak, że nie ponoszę odpowiedzialności za ewentualne skutki korzystania z moich porad; to takie często spotykane zastrzeżenie na wszelki wypadek. Innymi słowy, dokładam starań aby pomóc rzetelnie ale nie możemy wykluczyć tego, że wprowadzę Cię w błąd niechcący. Miej na względzie i to, że informacje w starszych wpisach mogą już nie być aktualne (nawet jeżeli widnieje pod wpisem informacja o niedawnej jego aktualizacji).

Written by admin

Listopad 10th, 2014 at 7:49 pm

Posted in

Komentarze do 'O mnie i nota prawna'

Subscribe to comments with RSS

 1. Witam,

  chciałabym prosić, aby Pan jako admin przekazał osobie o nicku”kij w ryj”, aby niezwłocznie skontaktował się z Zastępcą KS K. Ciesielskiego celem przekazania nr DS pod którą prowadzone jest postępowanie karne przeciwko zawieszonemu KS, gdyż jeżeli jest pokrzywdzonym służy mu prawo do złożenia zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa(niezależnie od zawiadomień składanych przez zastępcę). Jeżeli natomiast (jak wynika z treści wpisu) jest dłużnikiem to przekroczenie uprawnień przez KS K. Ciesielskiego nie obciąża go w żaden sposób, gdyż wierzytelność stanowiąca uznanie na rachunku dłużnika uznawana jest jako świadczenia spełnione na poczet zaspokojenia wierzyciela, zatem proszę w/w o bezpośredni kontakt, bo stan przedstawiony nijak ma się do rzeczywistości prawnej i faktycznej, a osoba wydaje się niezmiernie rozgoryczona. W trudnej sytuacji zawsze pomaga kontakt bezpośredni z KS- dyżur zawsze w poniedziałki. Z wyrazami szacunku Z-ca K. Ciesielskiego:)

  Z-ca K. Ciesielskiego

  10 Paź 16 23:43

 2. Dziękuję, wysłałem do „kij w ryj” maila z linkiem do tego Pani komentarza i w wątku w którym pisał też zamieściłem link dla niego.

  Z poważaniem,

  Robert Grabowski

  admin

  11 Paź 16 08:27

 3. Witam ja juz bylem kilka razy w poniedzialek u pani tylko nigdy nie mialem mozliwosci spotkania sie z pania komornik zbywał mnie asesor tlumaczac sie tym ze pani komornik jest w terenie

  kauteryzacja

  28 Paź 16 10:23

 4. dłużnik prywatny nie oddaje mi długu. Chce tą wierzytelnośc sprzedać. Czy moze mi Pan pomóc w tym temacie? Wysokość długu to ok 13 tys.

  Dorota

  16 maja 17 09:21

 5. Można wystawić w internecie na sprzedaż, w jakimś serwisie ogłoszeniowym albo na własnym blogu (który można za darmo założyć np. na blox.pl )

  admin

  16 maja 17 09:50

Skomentuj