Nest Bank – opinie

Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Nest Bank – opinie

komentarzy 6

Nest Bank to bank który zastąpił dwa banki: Bank Smart oraz BIZ Bank i jak można z tego wywnioskować, oferuje produkty dla klientow indywidualnych (osób prywatnych) oraz dla klientów biznesowych. Nest Bank należy więc do FM Banku i od początku jest promowany jako bank rodzinny, z odwoływaniem się do gniazda rodzinnego (słowo „nest” po angielsku oznacza „gniazdo” i logo Nest Banku też gniazdo przypomina).

Jeżeli ktoś już ma wyrobioną opinie o Nest Banku, o jego produktach (kredytach, kontach, lokatach), to prosimy podzielić się nią z nami, pod spodem. Bank ten zaczął od atrakcyjnych warunków konta osobistego i firmowego które są bezwarunkowo bezpłatne. Na wyróżnienie zasługuje też rachunek Nest Rodzinne Oszczędności premiujący systematyczne i długoterminowe oszczędzanie oraz … ilość dzieci w rodzinie. Zobaczymy, czy takie warunki bank ten utrzyma w dłuższej perspektywie.

Korzystając z okazji, zapraszam do zestawienia wybranych produktów (kredyty, konta, lokaty) spośród wszystkich banków komercyjnych, tutaj. Jak widać, kontem osobistym które tam rekomendujemy jest konto w Nest Banku (wniosek o założenie konta można wysłać online).

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 11 Ocena średnia: 4.3]

kategoria banki

Komentarze do 'Nest Bank – opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. konto mam jeszcze jako w banku Smart założone i jest darmowe i fajnie się je obsługuje. Otwieram firmę i konto firmowe też w Nest chcę mieć.

  flora

 2. Czy Nest Bank tak samo jak to było z Bank Smart, też nie widnieje w OGNIVO?

  bonda

 3. Widnieje w OGNIVO i Bank Smart też widniał, bo to po prostu FM Bank a ten jest w OGNIVO zrzeszony.

  admin

 4. Mam konto w Nest Banku założone jeszcze w Smart banku, nie ma z nim żadnych problemów, faktycznie jest za 0 zł bez ściem jak to w innych bankach bywa, że przez krótki czas niby za 0 zł a nagle zmieniają tabelę prowizji i naliczają opłaty (patrz np. BANK POCZTOWY, gdzie konto firmowe było szeroko reklamowane za 0 zł a nagle stało się płatne 9 zł). Aplikacja mobilna fajna, czytelna, fajnie się z niej korzysta. polecam.

  MMMM

 5. Ja polecam w Nest banku kredyt dla firm. wymagają tylko PIT za ostatni rok obrotowy. Nie trzeba stawiać sie w banku, wnioskuje4sz online i przyjeżdża konsultant do firmy albo do domu jak wolisz.

  inin

 6. Obecnie to według mnie najlepszy polski bank. Nie wiem jak w przypadku kredytów ale konto ma najlepszy i tak jest od ponad roku w moim przypadku. Kredyt firmowy ma koleżanka u nich u też jest zadowolona. Ja mam konto osobiste.

  Miro

Skomentuj