Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Marchew w Biedronce: 66 gr/kg oraz 2,99 zł/kg

komentarze 4

Tak, Panie i Panowie, dzisiaj zgodnie z gazetką w internecie i w rzeczywistości możemy kupić w Biedronce siatkę 3 kilo marchwi za 1,99 złotych czyli jeden kilogram kosztuje circa 66 groszy. W tymże sektorze owocowo warzywnym na przeciwległym biegunie (przynajmniej w „mojej” Biedronce tj. w Sosnowcu przy ul. Żytniej) marchew luzem jest po 2,99 złotych za jeden kilogram i wiecie co? Widziałem ludzi którzy tę drogą marchew ładują do folii (no chyba, że z zamiarem niezapłacenia; łatwiej wynieść kilka marchewek niż trzy kilo)

Kiedyś zszokowany pisałem o różnicach w cenach leków w tym samym mieście, konkretnie w Sosnowcu Prawie 60% różnicy w cenie aptecznej tego samego leku w tym samym mieście.

Tymczasem dzisiaj w Biedronce mamy „okazję” przepłacić za marchew 220% kiedy to ta do której porównuję czyli tańsza jest kilka metrów wcześniej w tymże sklepie. Upały się skończyły więc te 3 kilogramy wytrzymają w domu długo…

Już kilka dni temu zauważyłem, że ta luzem marchew w Biedronce po 2,99 złotych „przebija” konkurencję: w Aldi jest bodaj około 2 złotych a w Społem około 1,50 złotych.

Co? Po prostu ostatnimi czasy lubię długie spacery i dyskonty odwiedzam. No dobra, przyznam się, jaka jest prawda. Przytyłem bardzo ostatnio i zanim zacznę znów biegać, to muszę schudnąć, więc spaceruję.

P.S. Specjalnie dla komentującego poniżej Użytkownika @Paksos wkleiłem o kraju pochodzenia tej taniej marchwi:

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 5 Ocena średnia: 4]

kategoria inne

Komentarze do 'Marchew w Biedronce: 66 gr/kg oraz 2,99 zł/kg'

Subscribe to comments with RSS

 1. A już myślałem że wyłapałeś biedronkową psycho-manipulację klienta :). Popatrz przy okazji na kraj pochodzenia, czasami nasze Polskie droższe od niemieckich.

  Paksos

  21 Wrz 17 o 13:56

 2. Ty popatrz wyżej, specjalnie dla Ciebie wkleiłem w ramach P.S. fragment metki z tej tańszej. Polskiej. Czyli Polska vs Polska?

  admin

  21 Wrz 17 o 14:11

 3. marchew myta czy z dyskontów szybko się psuje

  Daria

  23 Wrz 17 o 16:42

 4. Wsadziłem do pudła z ziemią i piaskiem.

  admin

  23 Wrz 17 o 18:06

Skomentuj