Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

„kredyt bez zaświadczeń o zarobkach”

komentarzy 6

Ktoś wpisał w wyszukiwarce – „kredyt bez zaświadczeń o zarobkach”. Jeżeli chodzi Ci o bankowy kredyt bez zaświadczeń o dochodach, to wybij to sobie z głowy, żeby jakiś bank miał coś takiego w ofercie. Podstawa zdolności kredytowej dla banku to właśnie stały dochód i to w odpowiedniej wysokości, bez tego kredytu gotówkowego ani żadnego innego w banku nie otrzymasz.

Jeżeli zaś chodzi o pozabankowe kredyty gotówkowe czyli pożyczki, to też ponoć ciężka sprawa, bo i dla parabanków dochody klienta to zazwyczaj podstawowy i konieczny warunek przyznania mu pożyczki. Słyszałem (czytałem) jednak o kilku przypadkach w których osoby otrzymały pożyczkę Provident bez weryfikowania zatrudnienia. Nie wiem, czy to prawda, tak czytałem na kilku forach i na jakimś blogu. Tu u mnie gdzieś na tym blogu też ktoś napisał, że dostał Providenta bez sprawdzania zatrudnienia. Bez zaświadczeń o dochodach są też chwilówki online.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 1 Ocena średnia: 5]

Komentarze do '„kredyt bez zaświadczeń o zarobkach”'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to '„kredyt bez zaświadczeń o zarobkach”'.

 1. „Jeżeli chodzi Ci o bankowy kredyt bez zaświadczeń o dochodach, to wybij to sobie z głowy, żeby jakiś bank miał coś takiego w ofercie. ”

  Właśnie mnie zniknąłeś – co i rusz mbank/multibank mi proponują pożyczki/karty bez żadnych zaświadczeń i nawet parę dni temu skorzystałem.

  kjonca

 2. Niemożliwe. Musieli sprawdzić dochody, może masz konto w tym banku i widzą jak wpływa wynagrodzenie za pracę co miesiąc. A potwierdzenie przelewów na konto z zakładu pracy to też takie oświadczenie (zaświadczenie) o dochodach.

  admin

 3. „Musieli sprawdzić dochody, może masz konto w tym banku i widzą jak wpływa wynagrodzenie za pracę co miesiąc” Oczywiście, że opierali się na przepływach, ale to jednak coś trochę innego niż zaświadczenie o zarobkach …

  Więc twierdzenie, że się nie da jest mocno na wyrost. Już prędzej byłoby powiedzieć „nie uda się klientowi z ulicy”

  kjonca

 4. Dla mnie to to samo. Tyle że nazywa się to oświadczenie o dochodach.

  admin

 5. Noooo, daleko nie to samo jeśli chodzi o kompletowanie papierów. Oświadczenie piszę od ręki składając. Do zaswiadczenia potrzbna jest jakaś personalna której trzeba zawracać d…, czasami trzeba czekać, aż wróci z urlopu …

  kjonca

 6. Mnie chodzi o to, że wymóg jest taki sam – udokumentowane dochody (w odpowiedniej wysokości).

  admin

Skomentuj