Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Konta bankowe z nagrodami

1 komentarz

Konto bankowe (polecamy zwłaszcza te tutaj) to dzisiaj podstawowe narzędzie klientów banków. Przelewy, doładowania konta, inwestycje, karty kredytowe, szybkie pożyczki to coś, dzięki posiadaniu konta bankowego jest możliwe. Każdy z nas posiada konto w banku, ale czy jesteśmy z niego w pełni zadowoleni? W ostatnim czasie bardzo wielu klientów decyduje się na konta bankowe z prezentem. Banki proponują 100 zł, telefon, tablet, notebook i inne urządzenia mobilne dołączone do kota. Jednak czy zawsze możemy liczyć na taki prezent? Okazuje się, że nie.

Banki zachęcają klientów do skorzystania ze swoich usług wieloma sposobami. Dzisiaj każdy chce posiadać tablet czy nowy komputer lub ebook. Dlatego też często widzimy konta z prezentem. Zobaczmy co kryje się pod taką niespodzianką. Przede wszystkim warto dokładnie zapoznać się z regulaminem promocji, która zazwyczaj trwa do danego dnia. Oferta nadal trwa, ale tablet mogliśmy otrzymać miesiąc temu? Tak też się zdarzało. Obecnie na rynku możemy podziwiać ofertę Idea Banku, który proponuje ‚Konto z tabletem’ dla przedsiębiorców. Na tablet mogą liczyć klienci, którzy otrzymują na założone konto bankowe 1000 zł miesięcznie przez cały okres promocji za jednym razem, wydają za pośrednictwem karty płatniczej minimum 500 zł miesięcznie. Ważne jest również to, aby wypełnić odpowiedni wniosek promocyjny – inaczej nie będziemy brani pod uwagę w promocji.

Konta bankowe z prezentem do tej pory proponowały banki takie jak mBank, ING Bank Śląski, Millennium Bank, Getin Bank, Alior Bank oraz wspomniany już Idea Bank. Warto się zastanowić, czy gra jest warta świeczki. Ile warte jest urządzenie proponowane przez bank? Ile będzie kosztować nas prowadzenie konta jeśli nie spełnimy warunków promocji? Bardzo często koszta prowadzenia konta oscylują w granicach 20 złotych, jeśli nasza wpłata będzie wynosić mniej niż 1000 zł lub też wydamy mniej niż 500 zł korzystając z karty płatniczej.

Oceń wpis:
[Liczba głosów: 1 Ocena średnia: 5]

kategoria depozyty bankowe

1 komentarz do 'Konta bankowe z nagrodami'

Subscribe to comments with RSS

  1. Komputer w czasach XXIw. posiada już praktycznie każdy w swoim domu. Dzięki niemu nasze życie staje się bardziej przyjemne na przykład dzięki rozrywkom jakie nam oferuje, ale także poprzez zarządzanie naszymi finansami bez wychodzeniu z domu. A dokładniej chodzi tu o internetowe konta bankowe, które możemy założyć we wszystkich bankach, których posiadamy rachunek oszczędnościowy.

    Będąc właścicielem takiego konta internetowego nie musimy wychodzić z domu wczesnym rankiem, by móc zająć kolejkę w banku lub poczcie aby zapłacić rachunek. Można usiąść wygodnie w ulubionym fotelu o każdej porze dnia i wykonać zwykły przelew, ponieważ mamy dostęp do naszego konta przez całe 24 godziny na dobę każdego dnia. W dodatku, jeśli wyjeżdżamy na wakacje i nie chcemy myśleć o tym czy przelew wykonaliśmy możemy ustawić sobie zlecenie na stały przelew. W bardzo prosty sposób możemy zaciągnąć pożyczkę lub założyć lokatę dzięki naszemu internetowemu kontu poprzez stronę banku. Konto bankowe dzięki użyciu internetu jest również tańsze, ponieważ nie płacimy dodatkowych kosztów związanych z samym przelewem.

    Konto w internecie mogłoby też mieć negatywy, których ludzie się obawiają, najczęściej chodzi tu o to, że ktoś może rozszyfrować hasło jakie chroni cały nasz majątek. Jednak są to tylko obawy, ponieważ bank ma odpowiednio wszystkie strony szyfrowane. Również, jeśli postaramy się o własne zabezpieczenia komputera, pilnowania identyfikatora oraz samego hasła. Porządne oprogramowanie antywiruosowe jest także dobrym zabezpieczeniem przed chciwymi hakerami. Warto też pamiętać aby na stronę banku logować się tylko i wyłącznie z jednego komputera i to naszego własnego. Nigdy nie można korzystać z kawiarenek internetowych.

    budrys

Skomentuj