Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Zbigniew Głowacki, Poznań. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań – Stare Miasto w Poznaniu Zbigniew Głowacki, NIP 9720480292, adres kancelarii: ul. Ratajczaka 26/3, 61-815 Poznań, tel.: 61 855 16 30, e-mail: poznan.glowacki@komornik.pl Prosimy o publikowanie Państwa opinii o tym komorniku i pracownikach jego kancelarii.
Zbigniew Głowacki został komornikiem w lutym 2008 roku. Patrząc na sporo obwieszczeń licytacji nieruchomości i ruchomości które publikuje na swej firmowej stronie internetowej wraz ze zdjęciami przedmiotów licytacji, jesteśmy pełni uznania. Można w związku z powyższym zaryzykować tezę, że jest to rzetelny, pracowity komornik.

15 grudnia, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Zbigniew Głowacki, Poznań. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Zbigniew Głowacki, Poznań. Opinie.'.

 1. Czy jako wierzyciel na wniosek którego komornik Pan Głowacki prowadzi egzekucję z nieruchomości, mogę jakoś przyczynić się do skuteczności licytacji w dobrej cenie?

  Tadek

  26 Gru 19 o 17:39

 2. Szczególnie licytacje mieszkań należy szeroko obwieścić a więc nie tylko w prasie ale i poprzez mailing do firm choćby w całym województwie. Sugerowałbym też sprawdzić wcześniej, czy biegły (nieświadomie) nie zawyża wartości nieruchomości i gdy wycena jest zbyt niska, zaskarżyć ją. Niewystarczające ogłoszenie licytacji oraz zbyt wysoka cena (nawet na II licytacji gdzie wynosi cena wywoławcza 2/3 wartości szacunkowej) to częste przyczyny bezskuteczności licytacji nieruchomości.

  admin

  Administrator

  26 Gru 19 o 18:31

Skomentuj