Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Wojciech Borsuk, Warszawa. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie, Wojciech Borsuk, adres kancelarii: ul. Wałbrzyska 11 lok. 102A, 02-739 Warszawa, tel.: 22 549 93 32, e-mail: warszawa.borsuk@komornik.pl Prosimy o dopisywanie opinii o tym komorniku i jego pracownikach.
Nie udało nam się znaleźć nr NIP tego komornika ani kiedy został komornikiem. Komornik ten nie publikuje na stronie internetowej (która ma na spółkę z innym komornikiem) żadnych licytacji.

5 listopada, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Wojciech Borsuk, Warszawa. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Wojciech Borsuk, Warszawa. Opinie.'.

 1. Proszę o poradę, czy jest możliwe coś takiego, że jako wierzyciel mający sprawę u komornika sam podchodzę do licytacji samochodu dłużnika i po wygraniu licytacji płacę za ten samochód moją należnością którą komornik egzekwuje?

  wiesiek

  12 Lis 17 o 12:13

 2. Jako wierzyciel egzekwujący oczywiście może Pan brać udział w licytacji. Jak chodzi natomiast o opcję zapłaty o którą Pan pyta, to tak, zgodnie z art. 876 Kodeksu postępowania cywilnego taka opcja zapłaty wchodzi w grę ale pod warunkiem że albo jest Pan jedynym wierzycielem egzekwującym albo jeżeli cena nabycia wystarcza na zaspokojenie wszystkich wierzycieli egzekwujących i kosztów egzekucji. Nabywca może w takich wypadkach zaliczyć swoją egzekwowaną wierzytelność na cenę nabycia.

  dozorca

  Administrator

  12 Lis 17 o 16:45

Skomentuj