Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Włodzimierz Ryń, Lublin. Opinie

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin-Zachód w Lublinie Włodzimierz Ryń, NIP 946-10-04-561, adres kancelarii: Ul. Chopina 8/22, 20-026 Lublin, tel: 081 743 76 32, e-mail: lublin1@komornik.pl Na rzecz zainteresowanych proszę o wpisywanie niżej opinii o tym komorniku.
Włodzimierz Ryń jest komornikiem co najmniej od roku 2002 przeto siłą rzeczy ma za sobą mnóstwo spraw egzekucyjnych. Niestety, na swej stronie firmowej nie zamieszcza ogłoszeń o licytacjach przez niego prowadzonych, odsyła tylko na stronę licytacje.komornik.pl To błąd ponieważ wciąż zapewne sporo osób szuka okazji z licytacji właśnie na stronach internetowych komorników.

29 lipca, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Włodzimierz Ryń, Lublin. Opinie'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Włodzimierz Ryń, Lublin. Opinie'.

 1. Polecono mi tego komornika ale dowiadywałem się, że i u niego warunek przeprowadzenia egzekucji to wpłata zaliczki. Czy można prosić o wskazanie komornika w tym regionie takiego który nie pobiera zaliczki?

  sas

  4 Wrz 17 o 08:52

 2. Każdy komornik wymaga zaliczek od wierzyciela. Niektórzy jednak niższych a inni wyższych. Możesz też spróbować dogadać się, ze płacisz najpierw tylko za sprawdzenie kont bankowych i korespondencję dop ZUS – sprawdzenie czy dłużnik pracuje.

  dozorca

  Administrator

  4 Wrz 17 o 09:17

Skomentuj