Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Witold Forycki, Poznań. Opinie.

5 komentarzy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań – Grunwald i Jeżyce w Poznaniu Witold Forycki, NIP 7811760599, siedziba kancelarii: ul. Dąbrowskiego 138/2, 60-577 Poznań, tel.: 61 840 66 02, e-mail: poznan.forycki@komornik.pl Ciekawi jesteśmy opinii o tym komorniku; prosimy dodawać je poniżej.
Witold Forycki został komornikiem w sierpniu 2013 roku. Obwieszcza na swej firmowej www (w tym momencie) jedną licytację – samochodu. Brak obwieszczeń licytacji nieruchomości ale te nie zdarzają się codziennie.

26 grudnia, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Witold Forycki, Poznań. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Witold Forycki, Poznań. Opinie.'.

 1. Przez tego komornika zostałam bez środków do życia co to za prawo które na to pozwala? Zabral wszystko ale starczyło to ledwie na odsetki. Już nic Pan ode mnie nie wydrzę, będę działać na czarno. Gdyby Pan mial trochę pomyślunku a mniej pazerności krótkowzrocznej, to rozumiałby pan że tak się stanie i zgodziłby się na raty.

  pannanikt

  11 Wrz 19 o 19:46

 2. To nie przez komornika tylko przez dług którego nie spłaciłaś. Komornik musi działać sztywno zgodnie z przepisami kodeksu postępowania cywilnego a jeżeli narusza któryś przepis, to można zaskarżyć takie naruszenie. Trzeba było próbować dogadać się z wierzycielem. Bez wyraźnego czyli pisemnego wniosku wierzyciela komornik nie ma prawa ograniczyć ani wstrzymać egzekucji.

  admin

  Administrator

  11 Wrz 19 o 20:17

 3. A jeżeli założę nowe konto w jakimś innym banku to komornik od razu zostanie o tym poinformowany?

  bcaa

  10 Kwi 20 o 11:13

 4. Nie zostanie poinformowany dopóki nie zapyta banku. Komornicy zwykle miesiącami nie ponawiają zapytań do banków (po tym jak na początku egzekucji pytali). Jeżeli założysz nowe konto to prawdopodobnie przez około 4-5 miesięcy nie zostanie zajęte więc. Korzystne konta osobiste są tutaj a konta firmowe tutaj; wniosek wysyłasz przez internet.

  admin

  Administrator

  10 Kwi 20 o 20:27

 5. Witam ten sam komornik w przeciągu miesiąca kwietnia 2020 ;3 razy na konto mi wszedł i nawet na mieszkanie ,które mam do zapłacenia nie zostawił grosza.

  Marta

  1 Maj 20 o 20:10

Skomentuj