Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Wioletta Kaca, Chorzów. Opinie.

3 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Chorzowie Wioletta Kaca, adres: ul. Wojska Polskiego 39A/10, 41-600 Świętochłowice, tel.: 507 260 765, e-mail: email: chorzow1@komornik.pl Zachęcamy wierzycieli oraz dłużników w sprawach egzekucyjnych prowadzonych przez tą komornik, do wyrażania pod spodem opinii o niej. Nie wiemy jak dotąd, kiedy Wioletta Kaca została komornikiem sądowym; urodziła się 1983 roku.

29 listopada, 2019

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Wioletta Kaca, Chorzów. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS

 1. Faktem jest, że pani komornik poradziła sobie w stosunku do dłużnika który lawiruje pracując na czarno, nie mając konta w banku i mającego samochód zarejestrowany nie na siebie i podobnie z mieszkaniem i wyposażeniem. Jak najbardziej rekomenduję tą panią.

  bezimienny wierzyciel

  2 Gru 19 o 12:18

 2. Ciekawe, jak tego dokonała, może zajęła jakąś wierzytelność u kogoś? Niezmiernie rzadko ale zdarzają się takie „strzały”.

  admin

  Administrator

  2 Gru 19 o 14:58

 3. Nie wiem jak tego dokonał ale dwa tygodnie wcześniej otrzymałam słowną informację, że egzekucja będzie umorzona jako bezskuteczna. Tym większa radość po ujrzeniu przelewu od komornika kiedy to człek nastawił się na zero.

  bezimienny wierzyciel

  2 Gru 19 o 15:04

Skomentuj