Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Tomasz Słaby, Nowy Sącz. Opinie.

3 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Nowym Sączu Tomasz Słaby, adres: ul. Wazów 3/1, 33-300 Nowy Sącz, tel.: 18 414 80 88, tel. kom.: 660 444 633, e-mail: nowy.sacz.slaby@komornik.pl Prosimy zarówno wierzycieli jak i dłużników z postępowań egzekucyjnych prowadzonych przez tego komornika o zamieszczanie pod spodem opinii o nim i o jego pracownikach. Tomasz Słaby został komornikiem w kwietniu 2018 roku.

30 stycznia, 2020

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Tomasz Słaby, Nowy Sącz. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS

 1. UWAGA! Nazwisko tego komornik może zmylić. Szybki i skuteczny komornik. Oby nie stał się z czasem tłustym kotem jak wielu innych komorników.

  Mia

  4 Mar 20 o 09:17

 2. Głupio robi zajmując mi konto potrzebne do prowadzenia działalności. Praktycznie blokuje mi w ten sposób prowadzenie firmy więc i długu nie spłacę a z licytować nie ma co.

  Cogito

  4 Maj 20 o 11:06

 3. Załóż teraz konto w innym banku to na 90% pozostanie niezajęte przez kilka miesięcy. Chodzi o to, że komornicy ponawiają poszukiwania konta stosunkowo rzadko, co 5-6 miesięcy. Korzystne osobiste masz tutaj a firmowe tutaj (założysz bez wizyty w banku). Oczywiście nie ma gwarancji że Ci wkrótce nie zajmie bo jednak poszuka ale z moich licznych doświadczeń wynika że nie są skorzy do szukania częściej jak co kilka miesięcy. Tylko radzę nie likwidować tego zajętego i od czasu do czasu nich na nie wpłynie jakaś marna kwota żeby sobie zajął i myślał że to twoje jedyne konto.

  admin

  Administrator

  4 Maj 20 o 12:49

Skomentuj