Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Tomasz Rodacki, Jelenia Góra. Opinie.

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Jeleniej Górze Tomasz Rodacki, adres: ul. Józefa Grabowskiego 7, 58-500 Jelenia Góra, tel.: 75 64 10 790, e-mail: tomasz.rodacki@komornik.pl Wierzycieli jak i dłużników z postępowań egzekucyjnych prosimy o dodawanie pod spodem opinii o tym komorniku i o jego pracownikach. Tomasz Rodacki został komornikiem w sierpniu 2011 roku.

4 lutego, 2020

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Tomasz Rodacki, Jelenia Góra. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS

 1. Jak chodzi o moją sprawę to skuteczny w stu procentach a napracował się, bynajmniej nie było to tylko zajęcie konta które nota bene było puste.

  viarus

  14 Mar 20 o 07:54

 2. Z moja sprawa kompletnie sobie nie radzi a moja firma przez to ledwo zipie, kwota bardzo duża dla mnie. Chyba będę musiał zapożyczyć się w banku przy okazji może ktoś wie gdzie najłatwiej bo dochody ostatnio spadły.

  Natural

  28 Mar 20 o 14:52

 3. O kredyt obrotowy najłatwiej w tych bankach: tutaj.

  admin

  Administrator

  28 Mar 20 o 17:32

 4. Znam na przykład taki przypadek, w którym przedsiębiorca brał kredyt firmowy po to, aby firma przetrwała, bo nie zapłaciło mu kilku klientów. Facet obliczył sobie, że zwindykuje te należności w ciągu kilku miesięcy i wszystko będzie cacy a w między czasie weźmie kredyt na firmę. Okazało się jednak, że ani jakaś tam firma windykacyjna ani komornik tych należności nie ściągnął. I wyszło na to, że lepiej było nie brać tego kredytu i od razu się poddać – zamknąć firmę, bo teraz facetowi zagraża zlicytowanie domu z powodu niespłaconego kredytu firmowego a firmy już i tak nie ma.

  Brutus

  15 Kwi 20 o 11:25

Skomentuj