Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Tomasz Muszalik, Słupsk. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Tomasz Muszalik, adres: ul. Kilińskiego 31 A, 76-200 Słupsk, tel.:59 840 30 65, e-mail: slupsk2@komornik.pl Zachęcamy zarówno wierzycieli jak też dłużników z postępowań egzekucyjnych do dopisywania pod spodem opinii o tym komorniku. Na razie nie wiemy, od kiedy Tomasz Muszalik jest komornikiem.

3 grudnia, 2019

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Tomasz Muszalik, Słupsk. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS

 1. Taka sprawa: zablokował mi konto ale puste bo spodziewając się egzekucji wyczyściłem je. Pytanie: jeżeli dostane na konto pożyczkę, to komornik ją zabierze?

  AA

  10 Mar 20 o 17:02

 2. Komornik ma prawo zająć pożyczkę ale można tego uniknąć na dwa sposoby:
  1. Jeżeli jak piszesz, nie masz środków na koncie osobistym (zaznaczam, mowa o koncie osobistym a nie firmowym!), to spokojnie możesz wziąć na nie pożyczkę do wysokości 75% najniższego ustawowego wynagrodzenia gdyż taka kwota co miesiąc jest wolna od zajęcia na koncie. Mając komornika w banku jej nie otrzymasz ale niektóre pozabankowe chwilówki (zwłaszcza te online) są w Twoim zasięgu, jak te tutaj. Po prostu nie sprawdzają dochodów więc nie dowiedzą się, że masz komornika.
  2. Zakładasz w innym banku nowe konto i podajesz je firmie pożyczkowej a po zainkasowaniu pożyczki wypłacasz pieniądze. Prawdopodobieństwo twego, że komornik w ciągu powiedzmy tygodnia zajmie to nowe konto bankowe jest znacznie poniżej jednego procenta, bliżej zera. Konta osobiste które szybko bez wizyty w banku można założyć, są tutaj.

  admin

  Administrator

  10 Mar 20 o 17:46

Skomentuj