Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Tomasz Korzeniecki, Gdańsk. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Tomasz Korzeniecki, adres kancelarii: ul. Tuwima 30/2, 80-210 Gdańsk, tel.: 58 344 30 14, e-mail: gdansk.korzeniecki@komornik.pl Zapraszamy do wyrażania opinii o tym komorniku.
Nie wiemy od kiedy pan Tomasz Korzeniecki jest komornikiem, nie udało nam się znaleźć jego nr NIP. Na swojej stronie internetowej żadnych własnych licytacji nie ogłasza, tylko odsyła ogólnie do serwisu licytacje.komornik.pl w którym wszyscy komornicy obwieszczają licytacje.

31 grudnia, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Tomasz Korzeniecki, Gdańsk. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Tomasz Korzeniecki, Gdańsk. Opinie.'.

 1. Za 2018 rok z prowadzenia kancelarii komorniczej zarobił ponad 331 tysięcy złotych. Chyba na zaliczkach od wierzycieli bo skuteczność w egzekucji żadna.

  góral

  21 Lis 19 o 19:46

 2. Na podstawie ilu spraw tak twierdzisz? Pewnie jednej. Nie miałem do czynienia z tym komornikiem ale generalnie większość egzekucji w Polsce jest bezskutecznych. Co do zasady, to komornik zaliczki powinien przeznaczać na koszty czynności, nie zarabia na zaliczkach. Podana przez Ciebie kwota (zapewne z oświadczenia majątkowego komornika dostępnego na stronie internetowej sądu) to zarobek ze skutecznych egzekucji.

  admin

  Administrator

  21 Lis 19 o 20:47

Skomentuj