Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Tomasz Kondziela, Opole. Opinie.

3 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Opolu Tomasz Kondziela, NIP 7541247112, adres kancelarii: Rynek 24/25, 45-015 Opole, tel.: 77 44 19 991, e-mail: opole.kondziela@komornik.pl Zapraszamy do wyrażania opinii o tym komorniku, pod spodem.
Tomasz Kondziela komornikiem został w lipcu 2013 roku. Na swojej firmowej stronie internetowej nie publikuje żadnych ogłoszeń licytacji, nie ma też w menu zakładki służącej do tego.

24 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Tomasz Kondziela, Opole. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Tomasz Kondziela, Opole. Opinie.'.

 1. Mam pytanie. Czy także wierzyciel może zwrócić się o o zwrot albo zmniejszenie opłaty egzekucyjnej pieniężnej gdy tytuł wykonawczy i postępowanie egzekucyjne zostało wstrzymane przez woj. urzad skarbowy? Zaleglosci komornik pobrał, a juz po pobraniu wojewodzki urzad skarbowy wydal postanowienie o zawieszeniu postepowania. W takiej sytuacji wierzyciel musial oddac spowrotem pieniadze dluznikowi, ale komornik i tak pobral swoja dolę 8%. W tej sytuacji wierzyciel stal sie pokrzywdzonym. Wstrzymanie nie wynikalo z winy wierzyciela.

  olej

  16 Wrz 19 o 13:04

 2. Komornik pobiera swoją „dolę” od dłużnika a nie od wierzyciela. A skoro wierzyciel nie zawinił, to dłużnik nie ma podstaw do żądania od wierzyciela aby ten zwrócił mu koszty poniesione przez dłużnika na rzecz komornika.

  admin

  Administrator

  16 Wrz 19 o 13:33

 3. Pozostawił mnie bez środków do życia na Święta i później. Czy istnieje oferty pożyczek osiągalnych dla osób z egzekucją komorniczą?

  Anonim

  9 Kwi 20 o 20:11

Skomentuj