Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Tomasz Gauza, Zielona Góra. Opinie.

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze Tomasz Gauza, NIP 9241042743, adres kancelarii: ul. Boh. Westerplatte 11, 65-950 Zielona Góra, tel.: 68 326 83 19, e-mail: rewir4@rewir4.zgora.pl. Prosimy o wyrażanie pod spodem opinii o tym komorników; prośba to zarówno do dłużników jak i do wierzycieli którzy mieli lub mają sprawę prowadzoną przez niego. Tomasz Gauza komornikiem jest co najmniej od stycznia 2002 roku.

7 kwietnia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Tomasz Gauza, Zielona Góra. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Tomasz Gauza, Zielona Góra. Opinie.'.

 1. Komornik Gauza wczoraj zajął moje konto bez powiadomienia mnie o tym. Gdzie mam to zgłosić i czy jest sensnowe konto zakładać w takiej sytuacji?

  luber

  13 Cze 18 o 22:31

 2. Prawdopodobnie zawiadomienie Ciebie jest w drodze. Obecnie jest tak, że komornik zajmuje konto elektronicznie a powiadomienie wysyła dłużnikowi pocztą polska.
  Co do drugiego pytania to tak, jest sens założyć nowe konto ponieważ komornik zwykle tylko raz sprawdza czy i w którym banku dłużnik ma konto. Jeżeli już sprawdził w OGNIVO (a chyba sprawdził skoro Ci zajął, chyba że wierzyciel je znał i podał komornikowi) to drugi raz raczej nie sprawdzi. Polecam dobre konta osobiste tutaj.

  admin

  Administrator

  14 Cze 18 o 05:58

 3. Całkowicie nieskuteczna egzekucja, odradzam tego komornika.

  Zawiedziona

  4 Maj 20 o 17:29

 4. Brak słów A H to osoba kutra ma rurzne problemy nie powinna być komornikiem ona jest jak jest zagrorzona to bierze sobie adwokata i straszy osoby którym bezprawnie zajęła kąta ona zarabia 300 tysiecy rocznie ja stac na adwokata znajomego ktury stawia pieczatki z warszawy i straszy on teraz pęknie za zastraszanie

  Piotruś

  10 Wrz 20 o 20:50

Skomentuj