Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Tomasz Draganik, Gdynia. Opinie.

1 komentarz

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Tomasz Draganik, NIP 6692389074, adres kancelarii: ul. Wielkopolska 251 lok. 11, 81-531 Gdynia, tel.: 58 625 12 58, e-mail: gdynia.draganik@komornik.pl Prosimy o dodawanie poniżej opinii na temat tego komornika.
Tomasz Draganik komornikiem został w sierpniu 2015 roku. Komornik ten szczegółowo wymienia na swej firmowej www (w zakładce „licytacje), licytacje ogólnie jakich przedmiotów prowadzi (domy, mieszkania, grunty, samochody, magazyny i hale itd.) ale nie ma tam ani jednego konkretnego ogłoszenia licytacji (przynajmniej na moment w którym sporządzana jest niniejsza notka).

8 lutego, 2018

kategoria komornicy

1 komentarz do 'Komornik Tomasz Draganik, Gdynia. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Tomasz Draganik, Gdynia. Opinie.'.

  1. Miałem w sumie 5 spraw u gdyńskich komorników, ostatnia u Draganika właśnie. Każda sprawa zakończona bezskuteczną egzekucją, mimo wpłacenia przeze mnie za każdym razem pełnych zaliczek w tym na tak zwane poszukiwanie majątku które nie jest żadnym poszukiwaniem ponieważ komornik ani nikt z jego kancelarii nigdzie niczego nie szuka, nie jeździ lecz tylko pyta banki o konta, zus o płatnika składek dłużnika czyli o pracodawcę, urząd skarbowy o nadpłatę podatku, CEPIK o samochody i ewidencję nieruchomości. Więcej nie pójdę do sądu po nakaz zapłaty, bo szkoda pieniędzy i czasu i na komorników też szkoda pieniędzy i czasu. Rozejrzę się za konkretną firmą windykacyjną której zapłacić mogę nawet wysoką prowizję ale po skutecznej windykacji.

    kapitalista

    15 Wrz 19 o 12:04

Skomentuj