Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Tomasz Deresiewicz, Gdynia. Opinie.

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Tomasz Deresiewicz, NIP 5811897682, adres kancelarii: ul. Świętopełka 59, 81-524 Gdynia, tel.: 58 533 60 64, e-mail: gdynia.deresiewicz@komornik.pl Prosimy o dopisywanie poniżej Państwa opinii o tym komorniku.
Tomasz Deresiewicz komornikiem jest od grudnia 2014 roku. ma na swej firmowej stronie internetowej działy do publikowania licytacji (nieruchomości, ruchomości, różne) ale w żadnej z nich nie ma ogłoszeń (przynajmniej na chwile w której pisana jest ta notka).

10 lutego, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Tomasz Deresiewicz, Gdynia. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Tomasz Deresiewicz, Gdynia. Opinie.'.

 1. Nie odzyskał długu ale dłużnik oszust z wieloma długami. Działania komornika oceniam pozytywnie, próbowal ale obiektywnie nie dało się. Winne prawo jakie mamy.

  obiektywny

  20 Sty 20 o 21:36

 2. A jakie według Ciebie powinno być prawo? Co konkretnie wprowadzić do kodeksu postępowania cywilnego? Obawiam się, że nic nie wymyślisz. Nakaz zatrudnienia się przez dłużnika za kwotę o wiele wyższa od minimalnej wolnej od zajęcia czy może zlikwidowanie kwoty wolnej od zajęcia? Inny pomysł?

  admin

  Administrator

  20 Sty 20 o 22:11

 3. Jak umotywować wniosek do komornika o zwolnienie konta? Mam napisać zgodnie z prawdą, że zajęte konto uniemożliwia mi zarobkowanie?

  TT

  31 Sty 20 o 20:01

 4. Komornik nie jest uprawniony zwolnić konto na wniosek dłużnika. Jedynie wierzyciel może o to zawnioskować i wtedy komornik musi zwolnić konto dłużnika. Jeszcze nie słyszałem żeby któryś wierzyciel poszedł na to… Proponuję ci inne rozwiązanie a mianowicie założenie nowego konta, w innym banku. Chodzi o to, ze jeśli komornik niedawno zajął Ci konto to prawdopodobnie przez kolejnych 5-6 miesięcy nie ponowi zapytań do banków czy masz nowe konto. Dobre konta osobiste masz tutaj a firmowe tutaj.

  admin

  Administrator

  1 Lut 20 o 09:38

Skomentuj