Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Tomasz Demendecki, Lublin. Opinie.

5 komentarzy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin-Zachód w Lublinie Tomasz Demendecki, NIP 9191091371, adres kancelarii: ul. Strażacka 8/90, 20-012 Lublin, tel.: 81 503 05 09, e-mail: lublin.demendecki@komornik.pl Zapraszamy do dodawania opinii na temat tego komornika. Tomasz Demendecki został komornikiem w 2013 roku. Jak wynika z informacji zamieszczonej na jego firmowej stronie internetowej, jest doktorem habilitowanym, zapewne prawa.

6 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Tomasz Demendecki, Lublin. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Tomasz Demendecki, Lublin. Opinie.'.

 1. Obwieszcza na www zarówno licytacje nieruchomości jak i ruchomości, co nieczęsto zdarza się u komorników. „Sprawdzę” go.

  Ukasz

  22 Lut 18 o 15:58

 2. To ten doktor habilitowany prawa nie zna przepisów kpc bo dokonuje zajęcia konta bez powiadomienia o tym dłużnika. A może robi tak mimo znajomości przepisów? Ciekawe co na to powie sąd.

  Anonim

  11 Wrz 19 o 07:18

 3. Polecenie zajęcie konta bankowego komornik wysyła do banku drogą elektroniczną a do dłużnika Pocztą Polską. Dlatego dłużnik ma już zablokowane konto zanim otrzyma powiadomienie. I w twoim przypadku zapewne tak jest, powiadomienie nadejdzie na dniach. A jeżeli już dawno powinno nadejść to weź pod uwagę, że może wierzyciel podał komornikowi nieprawidłowy, nieaktualny Twój adres. Na zajęciu rachunku bankowego masz, jak wiesz, dane komornika i sygnatura akt też powinna być. Skontaktuj się z komornikiem i zapytaj.

  admin

  Administrator

  11 Wrz 19 o 08:54

 4. Racja, powiadomienie przyszło i do mnie po paru dniach od zajęcia ale nic to nie zmienia, konto zajęte uniemożliwia mi dorabianie. Czy można tak porozumieć się z komornikiem aby zwolnił konto?

  Mariusz

  24 Gru 19 o 15:56

 5. Komornik nie ma prawa zwolnić konta o ile nie otrzyma takiego polecenia od wierzyciela. Jeżeli niedawno zajął konto które namierzył wysyłając zapytania do banków, to na 90% nie wyśle nowych zapytań na przestrzeni 5 – 6 miesięcy. Możesz więc założyć nowe konto, w innym banku i mieć je niezajęte. Dobre konta osobiste są tutaj.

  admin

  Administrator

  24 Gru 19 o 16:31

Skomentuj