Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Tomasz Barczyński, Poznań. Opinie.

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu Tomasz Barczyński, NIP 9721014333, adres kancelarii: ul. Główna 6, 61-005 Poznań, tel.: 61 65 43 718 , e-mail: poznan.barczynski@komornikid.pl Zapraszamy do dodawania poniżej opinii o tym komorniku i jego pracownikach.
Tomasz Barczyński został komornikiem w grudniu 2011 roku. Na swojej stornie internetowej publikuje sporo obwieszczeń licytacji ruchomości (rzadkość u komorników); ogłoszeń licytacji nieruchomości w tym monecie akurat brak ale zapewne tez je publikuje, gdy się zbliżają.

22 grudnia, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Tomasz Barczyński, Poznań. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Tomasz Barczyński, Poznań. Opinie.'.

 1. Zajął mi konto bez uprzedzenia, chciałem przelew zrobić dziś rano – konto zajęte. Nawet nie wiem za co ten dług.

  Szymon

  4 Gru 19 o 07:18

 2. To standardowa sytuacja, kopię zajęcia rachunku bankowego wraz z informacją o wszczęciu egzekucji (z podaniem danych wierzyciela) powinien Pan otrzymać na dniach. Komornik wysyła polecenie zajęcia konta do banku drogą elektroniczną a do dłużnika wysyła odpis Pocztą Polską.

  admin

  Administrator

  4 Gru 19 o 07:35

 3. Rozumiem a czy istnieje sposób żeby doprowadzić do zwolnienia konta? Dogadać się z komornikiem na raty ale żeby zwolnił konto, handluję przez internet i jeżeli będzie wszystkie wpływy zabierał, to mnie zniszczy.

  Szymon

  4 Gru 19 o 07:44

 4. Komornik nie może zwolnić konta jeżeli nie otrzyma takiej dyspozycji od wierzyciela egzekwującego. Musiałby Pan zatem dogadywać się z wierzycielem (najczęściej nic to nie daje). Sposób jest taki: założyć nowe konto bankowe. Skoro komornik dopiero co zajął Panu konto powysyławszy zapytania do banków poprzez OGNIVO, to najprawdopodobniej nieprędko znów porozsyła zapytania (zwykle nie wcześniej niż za 5-6 miesięcy) więc jeżeli założy Pan nowe konto bankowe (polecam konta do założenia tutaj), prawdopodobnie miesiącami pozostanie niezajęte.

  admin

  Administrator

  4 Gru 19 o 07:53

Skomentuj