Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Szymon Herda, Kraków. Opinie.

5 komentarzy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia Szymon Herda, NIP 9372457479, adres kancelarii: ul. Grzegórzecka 105/11, 31-559 Kraków, tel.: 12 292 01 39, e-mail: krakow.herda@komornik.pl Prosimy Państwa o opinie o tym komorniku.
Szymon Herda został komornikiem w kwietniu 2010 roku. Na jego stronie internetowej w zakładce o licytacjach nieruchomości napisano „brak” tak samo jak w zakładce o licytacjach ruchomości. Komornik z kilkuletnim stażem który nie prowadzi żadnych licytacji – egzekucji z nieruchomości ani ruchomości?

2 października, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Szymon Herda, Kraków. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Szymon Herda, Kraków. Opinie.'.

 1. Prowadzić egzekucje to może prowadzi ale nie ogłasza. Efekty? Brak chętnych na licytacjach.

  jura

  4 Kwi 18 o 11:00

 2. Działają tak żeby zrobić dodatkowo pod górę , po wpłacie ponad połowy zadłużenia prosiłam aby rozłożyli mój dług na raty i to nie małe raty. Wcześniej usłyszałam ze po wpłaceniu tej kwoty oczywiście odblokują mi konto, dzwoniąc żeby poinformować ze to zrobiłam Pani zmieniła zdanie twierdząc ze nie mogą mi odblokować konta jak dopiero po wpłaceniu całości…Dramat !!! Po rozmowie z asesorem usłyszałam ze on może mi odblokuje konto po wcześniejszym okazaniu moich dochodów za ostatni rok i mojego majątku ( zadłużenie 2500 ) . Wiec tłumacze Szanownemu Panu ze nie będę brała dnia wolnego i traciła pieniędzy które akurat są mi potrzebne na to żeby załatwić te wszystkie dokumenty. Do tego stopnia jest tępy ze przecież może to zrobić pisząc do banku na temat moich dochodów ale nie…bo Pan robił wszystko żeby jeszcze utrudnić cała sytuacje. Pomijam fakt ze zablokowali mi konto pozbawiając mnie środków do życia , zostałam bez pieniędzy. Skargę na tą kancelarie można złożyć oczywiście w kancelarii a oni przekazują to do sądu…już to widzę ze tam to dotrze

  Anonim

  17 Cze 19 o 20:05

 3. Żenujący…brak możliwości współpracy, zadają całkowitej spłaty w przeciwnym razie nie odblokują konta. Zapłaciłam, na podstawie potwierdzenia przelewu również nie odblokują konta…Dramat !!!! Przez duże D !!! Z takim syfem to się jeszcze nie spotkałem.

  Anonim

  25 Cze 19 o 09:40

 4. Jeżeli zapłaciłaś bezpośrednio wierzycielowi, to on musi powiadomić o tym komornika.

  admin

  Administrator

  25 Cze 19 o 09:55

 5. Kacelaria godna ZAMKNIĘCIA !
  KATASTROFA JEDNYM ZDANIEM !

  Stanisław Ważydrąg

  4 Mar 20 o 10:20

Skomentuj