Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Sylwia Szczepaniak, Koszalin. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Koszalinie Sylwia Monika Szczepaniak, NIP 8551185927, adres kancelarii: ul. Bartosza Głowackiego 6/11, 75-402 Koszalin, tel.: 94 346 35 58, e-mail: sekretariat@komornik.koszalin.pl Zapraszamy do dodawania opinii o tym komorniku.
Sylwia Monika Szczepaniak została komornikiem w listopadzie 2004 roku. Ta pani komornik pięknie (wraz ze zdjęciami przedmiotów) ogłasza na swojej firmowej stronie internetowej ogłoszenia licytacji różnorakich ruchomości i nieruchomości w prowadzonych przez nią postępowaniach egzekucyjnych. Wygląda to obiecująco dla wierzycieli (tym samym gorzej dla dłużników 😉 )

10 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Sylwia Szczepaniak, Koszalin. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Sylwia Szczepaniak, Koszalin. Opinie.'.

 1. Ja otrzymałem od pani komornik Szczepaniak takie pismo – wysłuchanie przed zawieszeniem lub umorzeniem postępowania egzekucyjnego w którym pisze, że dłużnik utrzymuje się z renty rodzinnej z której już nie są dokonywane potrącenia bo kwota renty za niska, egzekucja z rachunków bankowych bezskuteczna, inne rachunki zajęte przez inne organy egzekucyjne, dłużnikowi nie przysługuja wierzytelności z tytułu nadpłaty podatku dochodowego, na dłużnika brak zarejestrowanych pojazdów mechanicznych, nie ustalono faktycznego miejsca zamieszkania, według danych z ZUS dłużniczka zamieszkuje w Niemczech.
  No i to: dłużniczka posiada udział 1/2 w nieruchomości (podane KW) i że jest to jedyny jej składnik majątkowy.
  Co można jeszcze zrobić, wnioskować o egzekucję z tego udzialu w nieruchomości?

  robi

  11 Sty 18 o 09:33

 2. Udziały w nieruchomościach zabudowanych nie cieszą się wzięciem na licytacjach to po pierwsze. Po drugie, to sprawdź najpierw księgę wieczystą, bo jest prawdopodobne że jest obciążona hipoteką albo inny komornik prowadzi z niej egzekucję (al ew tym drugim przypadku możesz się przyłączyć do egzekucji z niej).

  dozorca

  Administrator

  11 Sty 18 o 13:23

Skomentuj