Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Janusz Poznański, Radom. Opinie.

5 komentarzy

Proszę o opinie o: Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Radomiu Janusz Poznański, ul. Żeromskiego 93, 26-600 Radom, tel. 48 3601363, e-mail: radom1@komornik.pl
Czynię niniejszym wzmiankę o tym komorniku gdyż właśnie otrzymałem odeń zawiadomienie o ukończeniu protokołu opisu i oszacowania; sprawił się (on i biegły) całkiem szybko. Oczywiście dłużnik może zakwestionować wycenę ale to inna sprawa.
Pod tym samym adresem tj. przy ul. Żeromskiego 93 w Poznaniu działa też inny komornik o nazwisku Poznański a na imię ma Wojciech Jerzy. Brat, ojciec, syn?
Zerknąłem na stronę internetową tytułowego komornika tj. Janusza Poznańskiego. No cóż, jest zakładka o licytacjach nieruchomości jak i zakładka o licytacjach ruchomości ale żadnych w nich ogłoszeń.

10 czerwca, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Janusz Poznański, Radom. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Janusz Poznański, Radom. Opinie.'.

 1. Ten komornik ma swoje „zasady” – jeżeli dłużnik nie pracuje, nie ma konto w banku albo ma ale nic na nich nie ma, nie ma nadpłaty w US, to umarzamy postępowanie. W terenie u dłużnika go nie widzieli nie mówiąc o innych działaniach jakie komornik powinien wykonać.

  wujek pafcio

  29 Lip 17 o 19:28

 2. A kto go miał widzieć u dłużnika? Może był ale dłużnika nie było albo mu nie otworzył. Ty jako wierzyciel masz prawo żądać aby sioła wszedł, otworzywszy drzwi dzięki ślusarzowi, w asyście policji. Tylko że na ten cel musisz zaliczkę kilkaset złotych (w granicach 800 zł. chyba) zapłacić a nie wiadomo, czy w domu dłużnika będą wartościowe rzeczy.

  dozorca

  Administrator

  30 Lip 17 o 02:36

 3. nie polecam złodziej normalnie i telefonów w tej kancelarii nie odbierają

  Anonim

  4 Gru 18 o 13:51

 4. Bardzo nie profesjonalny należy zgodnie z obecnie obowiązującym prawem zainteresować prokuraturę o poczynaniach jegomościa,

  Basia

  17 Sty 19 o 09:28

 5. Czy ten komornik to nie jest czasem były zomowiec pacyfikujący robotników Radomia w 76 ?
  Mowa o Januszu Poznańskim z Radomia .

  Inż Mamoń

  26 Cze 19 o 13:01

Skomentuj