Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Krzysztof Pietrzyk, Warszawa. Opinie.

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Południe Krzysztof Pietrzyk, ul. Murmańska 11/2, 04-203 Warszawa, tel. 22 101 26 99, 22 101 29 82, e-mail: warszawa.pietrzyk@komornik.pl. Jakie są Wasze opinie o tym komorniku? Pytam raczej (byłych) wierzycieli w sprawie, gdyż dłużnicy wyboru nie mają…
Niniejszy wpis dodaję po rozmowie z kolegą, który pochwalił mi się dzisiaj, że ten komornik właśnie ściągnął dla niego pieniądze prawdopodobnie z konta bankowego dłużnika. Być może to dzięki wprowadzonym niedawno elektronicznym zajęciom rachunków bankowych które powinny zwiększyć skuteczność egzekucji. Komornik ten ponoć stosunkowo niewysokich zaliczek wymaga w porównaniu z innymi komornikami. Chodzi o zaliczki na wszczęcie egzekucji.
Widzę też, ze na stronie internetowej ma ten komornik zakładkę w której obwieszcza zarówno licytacji nieruchomości jak też ruchomości. Gdybym miał sprawę w Warszawie a w szczególności na Pradze – Południe, to zleciłbym ją temu komornikowi.

17 października, 2016

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Krzysztof Pietrzyk, Warszawa. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Krzysztof Pietrzyk, Warszawa. Opinie.'.

 1. Powinieneś w tym tygodniu otrzymać poczta kopię zajęcia. Obecnie komornicy dokonując zajęć elektronicznie czyli od razu bank ma polecenie zajęcia i je wykonuje.

  admin

  Administrator

  31 Lip 17 o 17:02

 2. Zabral mi w piątek pieniądze z konta firmowego a ja nie wiem za co, żadnego pisma a w kancelarii nikt telefonów nie odbiera. Jak mam się bronić?

  Krzysztof

  31 Lip 17 o 16:07

 3. A idzie jakoś ukryć konto przed komornikiem?

  Jarek

  2 Cze 20 o 06:47

 4. Nie ukryjesz ale po zajęciu konta możesz założyć nowe, rzecz jasna w innym banku i na 90% pozostanie takie konto niezajęte przez kilka miesięcy. Komornicy bowiem szukają kont zwykle średnio raz na 4-6 miesięcy więc… Korzystne konta osobiste z wnioskami przez internet są tutaj a firmowe tutaj ale tego zajętego sugeruję nie likwidować…

  admin

  Administrator

  2 Cze 20 o 07:28

Skomentuj