Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Rafał Komar, Radom. Opinie.

7 komentarzy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Radomiu Rafał Komar, NIP 7141884281, adres kancelarii: ul. Żeromskiego 65, 26-610 Radom, tel.: 48 331 66 53, e-mail: radom.komar@komornik.pl Prosimy o opinie na temat tego komornika i jego pracowników; to prośba zarówno do wierzycieli jak i do dłużników z postępowań egzekucyjnych. Rafał Komar został komornikiem w 2013 roku.

8 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Rafał Komar, Radom. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Rafał Komar, Radom. Opinie.'.

 1. Komar to człowiek bardzo niehonorowy. Umówiłem się na spłatę w ratach miał nie zajmować wynagrodzenia ani konta ale zajął. Resort Ziobry miał się wziąć za komorniczą kaste i co?

  papis

  10 Wrz 19 o 19:03

 2. Z komornikiem tak się umówiłeś? Umowy ustne czy pisemne dłużników z komornikami w kwestii niezajmowania czegoś, nie mają żadnej mocy. Jedyne co można zarzucić komornikowi, to to, że powinien od razu poinformować dłużnika, że tylko wierzyciel może złagodzić egzekucję polecając komornikowi zwolnienie np. konta czy inne ograniczenie egzekucji. Komornicy zazwyczaj nie mówią dłużnikowi żeby dogadywał się z wierzycielem, bo komornicy chcą zarobić na egzekucji.

  admin

  Administrator

  10 Wrz 19 o 20:16

 3. Właśnie „wróciłem” ze strony internetowej pana Rafała Komara; publikuje sporo ogłoszeń licytacji, w przeciwieństwie do wielu innych komorników. Wierzyciele rozważający którego komornika wybrać, powinni według mnie brać pod uwagę m.in. ten czynnik.

  admin

  Administrator

  20 Lis 19 o 12:05

 4. Nie dość że z pensji ciężkie pieniądze zapieprza mi co miesiąc od ponad trzech lat, to na dokładkę zablokował mi rachunek i w tym miesiącu nie mogę pensji wypłacić! Opłaty nie porobione, idą święta a ja jestem w ciemnej dupie! bo nie mam za co żyć! Jeśli ktoś uważa że idzie się porozumieć z Komarem to jest w błędzie. Nie neguję tego, że długi muszę spłacić, ale zostawić człowieka bez środków do życia to istne skurwy…two!!!

  Marcin

  10 Gru 19 o 17:30

 5. Kwotę wolna można z konta zablokowanego wypłacić. A jak chcesz mieć wolne konto to załóż nowe. Komornicy zwykle bardzo rzadko (raz na kilka miesięcy) ponawiają poszukiwanie kont dłużnika. Dobre konta osobiste z wnioskami online masz tutaj.

  admin

  Administrator

  10 Gru 19 o 18:24

 6. Tak za darmo to nie ponawiają. Wierzyciel musi zapłacić za taką usługę 100 zł.

  Anonim

  6 Sie 20 o 13:57

 7. Nie wiem skąd te złe opinie. Ja jestem zadowolona, ponieważ mogłam się dogadać z Panem Rafałem na spłatę długu na raty i grzecznie wyjaśnił sytuację. Uprzejmy, miły Pan. 🙂

  1user4

  13 Sty 20 o 23:37

Skomentuj