Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Radosław Duffek, Katowice. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach Radosław Duffek, NIP 6372084261, . Dąbrowskiego 22/203, adres kancelarii: ul. Dąbrowskiego 22/203, 40-032 Katowice, tel.: 32 253 60 23, e-mail. katowice.duffek@komornik.pl Prosimy o publikowanie poniżej Państwa opinii na temat tego komornika.
Radosław Duffek został komornikiem we wrześniu 2014 roku. Ten pan komornik publikuje często obwieszczenia licytacji ruchomości różnorakich oraz nieruchomości. Gdybym miał sprawę do egzekucji w Katowicach, to w ciemno zleciłbym temu właśnie komornikowi; częste publikowanie obwieszczeń licytacji zwłaszcza ruchomości wskazuje na rzetelność tego komornika.

30 grudnia, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Radosław Duffek, Katowice. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Radosław Duffek, Katowice. Opinie.'.

  1. Pan Duffek to prawdopodobnie najskuteczniejszy komornik w Katowicach i granicznych miastach. Korzystałem z usług prawie wszystkich katowickich komorników, ponadto 3 czy 4 komorników sosnowieckich i chorzowskich i oni wszyscy mogliby się uczyć od niego warsztatu i rzetelności.

    wierzyciel permanentny

    11 Sty 20 o 08:23

  2. Jako dłużnik muszę przyznać iż kancelaria komornicza pana Radosława potrafi wyciągnąć pomocną dłoń do zadłużonego i pomóc wyjść mu z długów tak by zarówno dłużnik jak i wierzyciel byli zadowoleni. Jeżeli ktoś trafi na tą kancelarię to warto iść porozmawiać i poszukać rozwiązania sytuacji.

    luk

    30 Sty 20 o 11:34

Skomentuj