Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Przemysław Mrowiec, Gliwice. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gliwicach Przemysław Mrowiec, NIP 5741775694, adres kancelarii: ul. Jasnogórska 11 lok. 230, 44-100 Gliwice, tel.: 32 33 140 48, e-mail: gliwice.mrowiec@komornik.pl Prosimy o rzetelne, obiektywne opinie na temat tego komornika oraz pracowników jego kancelarii komorniczej; opinie mogą przydać się innym osobom. Przemysław Mrowiec komornikiem jest od września 2013 roku.

25 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Przemysław Mrowiec, Gliwice. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Przemysław Mrowiec, Gliwice. Opinie.'.

 1. Ten komornik narusza prawo co polega na tym, że z opóźnieniem wysyła dłużnikowi informację o zajęciu konta w banku kiedy to konto jest już od kilku dni zajęte. Będzie skarga za to.

  zero

  25 Paź 19 o 17:14

 2. Prawdopodobnie nie naruszył żadnego prawa. Zajęcie do banku komornik wysyła drogą elektroniczną wiec bank ma je od razu i dokonuje blokady i pobiera środki. A dłużnikowi komornik wysyła odpis zajęcia pocztą poleconą. Skoro już posprawdzał w OGNIVO (to kosztuje) gdzie masz konto i zajął, to (jeżeli egzekucja nie jest zakończona) załóż sobie nowe konto. bo prawdopodobieństwo tego że w ciągu kilku miesięcy ponownie będzie sprawdzał, jest niewielkie. Polecam te konta osobiste tutaj.

  admin

  Administrator

  25 Paź 19 o 17:38

Skomentuj