Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Piotr Weiss, Zabrze. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zabrzu Piotr Weiss, NIP 6411459111, adres kancelarii: ul. Rogoźnicka 2, 41-809 Zabrze, tel.: 32 271 43 39, e-mail: piotr.weiss@komornik.pl Prosimy o opinie na temat tego komornika, można publikować je pod spodem.
Piotr Weiss komornikiem jest od czerwca 2009 roku. Warto odnotować, że komornik ten publikuje na swojej firmowej stronie internetowej wiele aktualnych ogłoszeń licytacji nieruchomości i ruchomości które niebawem poprowadzi.

30 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Piotr Weiss, Zabrze. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Piotr Weiss, Zabrze. Opinie.'.

 1. Proszę o informację jestem z bratem współwłaścicielem domu udziały 50%.
  Nieruchomość jest niepodzielna ma jeden nr księgi wieczystej.
  Niestety wpadłem w pętlę zadłużenia w dniu dzisiejszym dostałem pismo o zajęciu wynagrodzenia za pracę, konto też od dzisiaj jest zajęte. Mam pytanie czy komornik może zlicytować mój udział w nieruchomości? Drugie pytanie, to vzy gdy otworzę drugie konto to na nim będzie taka sama kwota wolna od zajęcia i na trzecim też itd.?

  Bogus

  4 Lis 19 o 08:04

 2. Może zlicytować. A znosić współwłasność może nabywca nieruchomości, jeśli zechce.
  Co do kwoty wolnej od egzekucji na koncie bankowym, to jest jedna – w wysokości 75% wynagrodzenia minimalnego – dzielona na wszystkie konta bankowe danego dłużnika a nie jak Pan pisze. Tyle że jeśli komornik dopiero co znalazł Pana konto bankowe (a szukał ich poprzez OGNIVO – zapytania do wszystkich banków) to, jak wynika z praktyki, w najbliższych miesiącach (pół roku albo i rok) prawdopodobnie nie wyśle ponownie zapytań (to kosztuje). Zmierzam do tego, że może Pan teraz otworzyć konto w innym banku, polecam te tutaj (do założenia bez wychodzenia z domu), i na 90% pozostanie niezajęte przez wiele miesięcy.

  admin

  Administrator

  4 Lis 19 o 08:31

Skomentuj