Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Piotr Tomaszewski, Poznań. Opinie.

5 komentarzy

Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym Poznań – Grunwald i Jeżyce w Poznaniu Piotr Tomaszewski, NIP 7811678969, adres kancelarii: ul. Śniadeckich 50/2, 60-774 Poznań, tel.: 61 222 49 94, poznan.tomaszewski@komornik.pl Zapraszamy do wyrażania poniżej opinii o tym komorniku.
Piotr Tomaszewski został komornikiem listopadzie 2009 roku. Na stronie internetowej obwieszcza licytacje nieruchomości i ruchomości (w przeciwieństwie do wielu innych komorników) i nawet zamieszcza zdjęcia przedmiotów licytacji.

10 października, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Piotr Tomaszewski, Poznań. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Piotr Tomaszewski, Poznań. Opinie.'.

 1. Zajął nie dość że wynagrodzenie to jeszcze konto pozbawiając mnie praktycznie środków do życia. Jest sens otwierać konto w innym banku czy tez od razu je zajmie?

  Sztuba

  14 Gru 17 o 09:08

 2. Dopóki nie zapyta w tym banku to nie dowie się więc nie zajmie. Komornicy szukają kont raczej bardzo rzadko (co 5-6 miesięcy) po tym jak na początku egzekucji poszukali więc jeżeli akurat niedawno szukał (bo zajął) to jeżeli założysz nowe to miesiącami może być niezajęte. Korzystne osobiste są tutaj a firmowe tutaj ale tego zajętego konta lepiej nie likwiduj.

  admin

  Administrator

  14 Gru 17 o 12:29

 3. Prowadził moją sprawę z pięć lat temu, dosyć szybko się uwinął, zajął dłużnikowi samochód, to ten szybko sam zapłacił w kasie . Dzisiaj wysłałem panu Tomaszewskiemu kolejną sprawę.

  simon

  9 Sty 18 o 09:33

 4. Gnida nie człowiek, z drugiej strony czego od komornika sie spodziewać, pewnie menda już z natury. Mojej żonie taką opłatę policzył za kliknięcie w klawiaturę ze papcie mi spadły. Ponadto w papierze termin do zapłaty 7 dni oraz jednoczesne bezpodstawne zajęcie konta oraz wynagrodzenia ,pomimo że już tą kwote zawinął tylko nie zaksięgował. Oczywiście będzie musiał te bezpodstawnie ukradzione środki oddać , ale kiedy odda ? zajęcie oczywiście tydzien przed swiętami. Gdyby nie żona to bym tego gada osobiście odwiedził a wtedy … Powiem jedno, podziękuj mojej żonie. Ale i tak mam nadzieję że kiedyś się spotkamy,karma wraca.

  Piotr

  17 Gru 18 o 18:05

 5. Ja zostałem bez środków do życia bo Solid zatrudnia na dwie umowy zlecenia a komornik tak tego nie chce zrozumieć bo co to jego praca , dokonuje egzekucji,żeby tylko na nim nie dokonano egzekucji to wtedy się opamięta i będzie lżej bo nie zostawia środków do życia

  Jacek

  27 Mar 19 o 12:24

Skomentuj