Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Piotr Synik, Inowrocław. Opinie

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu Piotr Synik, adres: ul. Wałowa 39, 88-100 Inowrocław, tel.: 517 929 797, e-mail: inowroclaw.synik@komornik.pl Zachęcamy zarówno wierzycieli jak i dłużników z postępowań egzekucyjnych do publikowania pod spodem opinii o tym komorniku i o pracownikach jego kancelarii. Piotr Synik został komornikiem w listopadzie 2008 roku.

13 lutego, 2020

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Piotr Synik, Inowrocław. Opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. Komornik niemądrzejszy od wierzyciela który mu zlecił egzekucję. Do obu nie dociera podstawowa logika czyli że gdy mam zablokowane konto i nie mogę z niego korzystać, to z uwagi na specyfikę mojego zajęcia, nie mogę zarabiać pieniędzy z których mógłbym spłacić dług.

  osaczony

  10 Mar 20 o 11:33

 2. Komornik musi postąpić zgodnie z wnioskiem wierzyciela. jeżeli we wniosku egzekucyjnym wnosi o egzekucję z rachunków bankowych, to komornik musi je zająć i nie może zwolnić bez wniosku wierzyciela.
  Załóż nowe konto, w innym banki i (jeżeli komornik niedawno zając Ci konto wskutek rozpytania o nie banków) na 95% pozostanie niezajęte przez może około pół roku czyli dopiero wtedy gdy komornik znów rozpyta banki. dobre konta osobiste są tutaj, przez internet można założyć.

  admin

  Administrator

  10 Mar 20 o 14:25

Skomentuj