Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Piotr Pietrasik, Łódź. Opinie

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Widzewa w Łodzi Piotr Pietrasik, NIP 7292327288, ul. Kolumny 155, 93-611 Łódź, tel.: 42 638 72 00, e-mail: lodzpietrasikpiotr@pietrasikpiotr.pl Prosimy o opinie na temat tej kancelarii komorniczej.
Piotr Pietrasik komornikiem sądowym został w sierpniu 2009 roku. W chwili gdy pisana jest ta notatka, nie ma on na swej stronie internetowej żadnych ogłoszeń licytacji ruchomości, ma kilka ogłoszeń licytacji nieruchomości.

18 października, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Piotr Pietrasik, Łódź. Opinie'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Piotr Pietrasik, Łódź. Opinie'.

 1. Powstał zbieg egzekucyjny między dwoma wierzycielami, jednym ja jestem i teraz mój komornik ma przekazać całą sprawę do tego drugiego komornika i będzie mnie i drugą firmę obsługiwał ten komornik (ja go nie wybierałem) – dostałem informację z kancelarii komorniczej. I teraz kogo wierzytelność będzie najpierw ściągana jak znajdzie coś komornik (moja sprawa jest najstarsza od tej drugiej firmy ?? Co w takiej sytuacji zrobić żeby moje wierzytelności były pierwsze ściągane??

  arak

  30 Paź 17 o 10:01

 2. Nie ma znaczenia w tej kwestii to, czyja wierzytelność jest wcześniejsza albo czyja wcześniej trafiła do egzekucji komorniczej. Jeżeli są to w obu przypadkach wierzytelności z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej, to obie naraz będą egzekwowane, proporcjonalnie do ich wysokości.
  Zbiegu egzekucji można uniknąć wnosząc do komornika o zwolnienie z egzekucji składnika majątku co do egzekucji z którego powstał zbieg. Ma to sens jeżeli zbieg egzekucji ma miejsce na przykład do rachunku bankowego dłużnika na którym brak środków. Wtedy dotychczasowy komornik dalej mógłby tylko dla Pana egzekucję prowadzić. Jeżeli chciałby Pan tak zrobić, to musiałby wysłać do komornika wniosek o zwolnienie z egzekucji tego konta bankowego ale wcześniej zadzwonić do komornika i zapytać, czy jeszcze jest na to czas tzn. na wykonanie takiego posunięcia.

  dozorca

  Administrator

  30 Paź 17 o 10:16

Skomentuj