Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Piotr Nowerski, Dąbrowa Górnicza. Opinie.

5 komentarzy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Dąbrowie Górniczej Piotr Nowerski, NIP 6262379038, adres kancelarii: ul. 3-go Maja 14, 41-300 Dąbrowa Górnicza, tel.: 32 264 10 10, e-mail: komornikdg@wp.pl Zachęcamy Państwa (wierzycieli ale też dłużników) do komentowania pod spodem – zamieszczania opinii o tym komorniku oraz o pracownikach jego kancelarii komorniczej. Piotr Nowerski komornikiem jest od kwietnia 2009 roku.

11 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Piotr Nowerski, Dąbrowa Górnicza. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Piotr Nowerski, Dąbrowa Górnicza. Opinie.'.

 1. Zero współczucia dla samotnej matki w trudnej sytuacji, potwierdzenie przysłowia że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Czytalam o kolosalnych zarobkach komorników, nie masz człowieku sumienia? Nawet nie odczułbyś gdybyś odpuścił trochę.

  Anonim

  23 Maj 19 o 04:49

 2. Komornik nie może darować dłużnikowi nawet gdyby chciał. Komornik działa przecież na zlecenie wierzyciela, jeżeli w brew jego woli niedopełnia obowiązku jakim jest egzekucja, to odpowiada za to na drodze cywilnej a prócz tego popełnia w ten sposób przestępstwo.

  admin

  Administrator

  23 Maj 19 o 05:08

 3. mam wiele zastrzeżeń, złożyłem na tego komornika skargę nadzwyczajną, jak zostanie rozpatrzona to napiszę więcej

  Wojciech

  9 Wrz 19 o 13:04

 4. Skargę Nadzwyczajną można wnieść tylko na orzeczenie sądu a nie na czynności komornika. Na czynności komornika wnosi się skargę do sądu rejonowego przy którym komornik działa, można też zawiadomić prokuraturę jeżeli istnieje podejrzenie dokonania przestępstwa.

  admin

  Administrator

  9 Wrz 19 o 13:27

 5. A ja nic złego nie napiszę, kiedyś prowadził egzekucję przeciwko mnie ale spoko. Najważniejsze to nie unikać, płacić w przyzwoitych ratach, to wtedy komornik nie jest prędki do drastycznych działań. Teraz rozważam zlecenie mu egzekucji mojej należności ale wyrok jeszcze nieprawomocny.

  Kaziuk

  18 Lis 19 o 21:57

Skomentuj