Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Piotr Nowak, Piotrków trybunalski. Opinie

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Piotrkowie Trybunalskim Piotr Nowak, adres: Aleja 3-go Maja 4, 97-300 Piotrków Trybunalski, tel.: 44 649-88-90, e-mail: piotrkow.trybunalski3@komornik.pl Zachęcamy wierzycieli oraz dłużników ze spraw egzekucyjnych do publikowania pod spodem opinii na temat tego komornika. Nie wiemy, od kiedy Piotr Nowak jest komornikiem, wiemy że urodził się 1979 roku.

10 lutego, 2020

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Piotr Nowak, Piotrków trybunalski. Opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. Mam do Pana Komornika pytanie. Jak Pan wyobraża sobie dalsze ściganie długu ode mnie jeżeli zablokował Pan moje konto co skutkuje niemożnością dokonywania jakichkolwiek transakcji i zarobkowania?

  Ico

  26 Kwi 20 o 21:54

 2. Skieruj to do swojego wierzyciela a nie do komornika który musi działać jak sobie wierzyciel zażyczy w ramach kpc i bez polecenia wierzyciela nie ma prawa konta zwolnić. Jednak prawdopodobnie wierzyciel nie zgodzi się i w takiej sytuacji proponuję założyć nowe konto w innym banku. Komornik, poszukawszy Twoich kont niedawno zapewne, prawdopodobnie przez najbliższych 5-6 miesięcy nie wznowi poszukiwań więc nowe konto przez ten czas nie zostanie zajęte. Dobre i szybko zakładane konta osobiste są tutaj a firmowe tutaj.

  admin

  Administrator

  27 Kwi 20 o 09:24

 3. Dlaczego tak jest, akurat taki czas?

  Ico

  27 Kwi 20 o 09:56

 4. Tak to generalnie, średnio wygląda na podstawie mnóstwa spraw u różnych komorników które prowadziłem… Oczywiście nie ma gwarancji ale średnio tak to się czasowo przedstawia. Komornicy szukają kont wysyłając do banków zapytania poprzez system o nazwie OGNIVO, takie zapytania są odpłatne, wierzyciel musi na ten cel wpłacić komornikowi zaliczkę.

  admin

  Administrator

  27 Kwi 20 o 10:00

Skomentuj