Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Piotr Matusiak, Wrocław. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Krzyków Piotr Matusiak, NIP 6492204696, siedziba kancelarii: ul. Hubska 96/100 bud. A lok. 124-125, 50-502 Wrocław, tel.: 71 33 45 410, e-mail: wroclaw.matusiak@komornik.pl Czekamy na Państwa opinie o tym komorniku.
Piotr Matusiak został komornikiem w maju 2016 roku. jednak na stronie internetowej pisze „Aktualnie nie ma prowadzonych licytacji.” – jak to możliwe? Takie pytanie zadajemy wobec mnóstwa innych komorników wobec braku ogłoszeń licytacji.

14 listopada, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Piotr Matusiak, Wrocław. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Piotr Matusiak, Wrocław. Opinie.'.

 1. Jestem na emeryturze i mam zajęcie komornicze.Podjęłam pracę jako kasjerka 22.08-31.08.2019 na umowę zlecenie,firma która skierowała mnie do pracy nie wypłaciła mi wynagrodzenia że względu zajęcia komorniczego,gdzie część mojej emerytury z ZUSu idzie na konto komornika twierdząc,że mam zajęcie i nie mogą wypłacić.Czy firma może dysponować moim wynagrodzeniem bez uprzedniego zawiadomienia od komornika o zajęciu wynagrodzenia.Tak jakby ktoś przyszedł do firmy i powiedział, że jestem winna sto złoty i proszę o wstrzymanie tej kwoty.Z zabranej części moja emerytura wynosi 830zł z której nie można żyć.Gdzie się podziała ludzkość,gdzie zasady moralne i obyczajowość, to wszystko zostało zatracone.Proszę o odpowiedż czy postąpili zgodnie z prawem

  ona

  22 Wrz 19 o 14:32

 2. Oczywiście że nie mają prawa zatrzymać Pani wynagrodzenia bez otrzymania od komornika zajęcia ale czy jest Pani pewna tego, że komornik nie przysłał zajęcia? Skąd wiedzieliby o komorniku u Pani? Pani ich o tym informowała że ma komornika? Może komornik wysłał zajęcie a odpis który powinien wysłać też do Pani, nie nie został do Pani wysłany lub nie dotarł?

  admin

  Administrator

  22 Wrz 19 o 17:54

Skomentuj