Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Piotr Królik, Warszawa. Opinie

3 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie Piotr Królik, adres; ul. Nowogrodzka 56/27, 00-695 Warszawa, tel.: 22 251 96 45, e-mail: warszawa.krolik@komornik.pl Prosimy wierzycieli oraz dłużników z postępowań egzekucyjnych o publikowanie pod spodem opinii o tym komorniku i o pracownikach jego kancelarii. Piotr Królik został komornikiem w marcu 2019 roku.

5 czerwca, 2020

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Piotr Królik, Warszawa. Opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. Komornik ten po prostu skutecznie robi co do niego należy. Dłużnik marudzi a przecież komornik nie wchodzi nazajutrz po wymagalności długu. Dłużnik ma miesiące czasu na spłatę dobrowolną.

  Pajo

  5 Sie 20 o 11:32

 2. Ja długu nie miałem tak naprawdę i roczną batalię w sądzie stocZyłem odwoławszy się od nakazu zapłaty ale przegrałem. Nie płaciłem w trakcie procesu bo ługu nie było i liczyłem na oddalenie powództwa. Teraz wszedł Królik i chce mi wszystko zabrać.

  Jurand

  7 Wrz 20 o 19:03

 3. Od wydania wyroku do otrzymania przez wierzyciela klauzuli wykonalności trochę czasu jest, można zacząć spłacać prosząc wierzyciela o wstrzymanie się ze skierowaniem do komornika wniosku egzekucyjnego.

  admin

  Administrator

  8 Wrz 20 o 15:06

Skomentuj