Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Piotr Kilian, Dąbrowa Górnicza. Opinie

3 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Dąbrowie Górniczej Piotr Kilian, adres: ul. 3 Maja 10/4, 41-300 Dąbrowa Górnicza, tel.: 32 201 10 06, e-mail: piotr.kilian@komornik.pl Prosimy wierzycieli i dłużników ze spraw egzekucyjnych tego komornika o zamieszczanie pod spodem opinii o nim. Nie wiadomo nam, od kiedy Piotr Kilian jest komornikiem; urodził się w 1983 roku.

27 listopada, 2019

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Piotr Kilian, Dąbrowa Górnicza. Opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. Ten komornik i jego ludzie są opieszali ale to nie jest wyjątek na tle innych komorników z Dąbrowy Górniczej. Egzekucja bezskuteczna mozliwe że przez ta opieszałość właśnie.

  Jam Profeska

  10 Sty 20 o 18:13

 2. Poszukuje sposobu na uwolnienie konta od komornika, da się coś zrobić? Nie chce uniknąć egzekucji, będę płacic w ratach komornikowi. Wierzyciel nie chce ze mną gadać w ogóle.

  Anonim

  3 Maj 20 o 15:27

 3. Nie da się ale możesz założyć nowe konto; komornicy szukają kont bankowych średnio co około pół roku wiec jeżeli niedawno szukał (i zajął) to nowe konto miesiącami pozostanie niezajęte. Z kont osobistych dobre są tutaj a z kont firmowych tutaj. Aha, dotychczasowego konta lepiej nie likwiduj żeby komornik nie nie podejrzewał.

  admin

  Administrator

  3 Maj 20 o 16:58

Skomentuj