Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Piotr Gorgol, Lublin. Opinie.

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie Piotr Gorgol, NIP 7123018797, adres kancelarii: ul. Hutnicza 3, 20-218 Lublin, tel.: 81 759 24 00, e-mail: lublin.gorgol@komornik.pl Prosimy o publikowanie poniżej opinii o tym komorniku jak też o pracownikach jego kancelarii.
Piotr Gorgol jest komornikiem od listopada 2016 roku. Na firmowej stronie internetowej nie publikuje żadnych ogłoszeń licytacji, nawet nie stworzył zakładki w tym celu (stad można domniemywać że nie tylko w tym momencie ale w ogóle nie publikuje).

7 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Piotr Gorgol, Lublin. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Piotr Gorgol, Lublin. Opinie.'.

 1. Mam pytanie odnośnie komornika, dzisiaj zostało zablokowane moje konto i męża przez komornika, żadnego pisma nie otrzymaliśmy, nawet żadnego pisma od kogo innych instytucji np. sądu że jest jakiś wyrok czy coś podobnego na taka kwotę, z komornikiem nie da się rozmawiać, on ma swoje zdanie.
  Proszę o pomoc nie wiem co z tym robić nikt o niczym mnie nie informował.

  Zaza

  18 Cze 19 o 05:46

 2. Pismo o zajęciu powinno dopiero nadejść w ciągu kilku dni, obecnie konta zajmowane są elektronicznie. Gdy pismo od komornika nadejdzie, to będą podane w nim dane wierzyciela i który są wydał wyrok i sygnatura oraz data wyroku. Proszę wtedy napisać jeżeli będą pytania.

  admin

  Administrator

  18 Cze 19 o 07:43

 3. A czy istnieje możliwość wykonywania niezbędnych operacji przelewowych na zajętym koncie bankowym?

  Dawid

  31 Mar 20 o 16:20

 4. Prawo nie przewiduje takiej możliwości ale możesz teraz założyć nowe konto – w innym banku. Komonicy szukają kont zwykle co kilka miesięcy więc jeżeli niedawno szukał, to przez kilka kolejnych miesięcy raczej nie wznowi poszukiwań i nie dowie się o nowym koncie chyba że się sam zdradzisz jakoś. Dobre konta osobiste są tutaj a firmowe tutaj (konta można zakładać bez wychodzenia z domu)

  admin

  Administrator

  31 Mar 20 o 20:12

Skomentuj