Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Piotr Fercowicz, Warszawa. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie Piotr Fercowicz, NIP 9222854078, siedziba kancelarii: ul. Kijowska 7/61, 03-743 Warszawa, tel.: 22 674 04 38, e-mail: warszawa.fercowicz@komornik.pl Prosimy o opinie o tej kancelarii komorniczej.
Piotr Fercowicz jest komornikiem od lipca 2013 roku. Niestety, nie publikuje na swej stronie www ani licytacji nieruchomości ani ruchomości, znaczy się ogłoszeń.

13 listopada, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Piotr Fercowicz, Warszawa. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Piotr Fercowicz, Warszawa. Opinie.'.

 1. Kiedy wkracza komornik? Jakies podobieństwa z firma windykacyjną ma?

  aaa

  23 Lis 17 o 20:02

 2. Komornik wkracza wtedy, kiedy otrzyma od wierzyciela wniosek o wszczęcie egzekucji wraz z tytułem wykonawczym (prawomocny nakaz zapłaty, wyrok, ugoda sądowa, bankowy tytuł wykonawczy…). Komornik to nie firma windykacyjna (a firma windykacyjna nie ma uprawnień komornika). Firma windykacyjna działa często bez tytułu wykonawczego i może poprzez negocjacje oraz zgodną z prawem presję, jak np. upublicznianie długu z danymi dłużnika, starać się odzyskać dług bez kierowania sprawy do sądu i komornika. Przy czym firma windykacyjna nie ma żadnych innych, szerszych uprawnień niż te, które ma sam wierzyciel.

  dozorca

  Administrator

  23 Lis 17 o 20:30

Skomentuj